Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol találok ilyesmi idézeteket?

Hol találok ilyesmi idézeteket?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom ott szoktunk megbeszéléseket tartani. Egy olyan dologgal készülnék,aminek a lényege az lenne hogy:

a régi munkaerő nincs megbecsülve az Újakkal szemben(szinte,már oda jutottunk,hogy csak az ő véleményüket kérik ki)stb

-Csak a mi munkánkba kötnek bele(az újak szinte egész nap nem csinálnak semmit)

-Felénk raktak egy "vezetőt" aki a főnök barátja és nem ezen a szakterületen dolgozott eddig.

ilyesmik..

arra gondoltam,hogy valami idézetet vagy írást keresek ami rávezetheti őket arra ami bánt. és természetesen elgondolkodjanak ezen.

Esetleg tud valaki mondani ilyen oldalt ahol ilyesmi dolgokról van szó?


2019. jún. 6. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Citatum.hu ott mindent megtalálsz
2019. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Pl. Churchill-nek nagyon jó mondásai voltak. Egy helyen megtalálod. Pl: vannak irigyeid, haragosaid: Az jó, mert azt jelenti, hogy valamit már letettél az asztalra." Kedvenc idézetem, mert hál' Istennek , nekem is vannak irigyeim. (Sőt néha olyat írok, hogy ezen a fórumon is lefelé kezd menni a pontszámom. Na, erre is roppant büszke vagyok!)
2019. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!