Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » KFC-ben milyen a diákmunka?

KFC-ben milyen a diákmunka?

Figyelt kérdés

Most nyáron szeretnék, már jelentkeztem is és beszéltem a szövetkezettel és mondták, hogy döntsem el mit szeretnék dolgozni azon belül ugye van a konyha,csomagoló és a kasszás. Tapasztalatok alapján aki volt már melyik a legjobb munkakör?

Rövid leírás is jó lenne mert soha nem dolgoztam még gyorsétteremben és kicsit parázok :/

A konyhás csak süt/főz nem? Az mennyire bonyolult vagy nehéz? Mert igaziból panírozni meg olajba berakni nem lehet olyan nehéz. Nem szoktam sütni főzni de igaziból ennyi szerintem még nekem is menne.

A csomagoló meg nehéz mert fejből meg névről tudni kell miben mi és mennyi van nem?

Kassza az egyértelmű de érdekelne erről is beszámoló, van ott valami érintőképernyős pult is és az nem tudom mi meg nem láttam. Tényleg levonnak a béredből ha rosszul adsz vissza?

Meg egyéb ilyen dolgok érdekelnek, meg magáról a KFC-ről is így milyen ott dolgozni biztos vannak itt olyanok akik dolgoztak/nak ott... Nem tudom hova menjek, mi lenne nekem való. Köszi azoknak akik segítenek!



2019. jún. 20. 11:30
 1/1 anonim válasza:
67%
Dolgoztam kfcben,én is diákmunkán,én a csomagoló részén,és a runner pozícióban voltam,mindkettőt szerettem. Csomagolón igen,valóban fejből kell tudni a dolgokat,de nálunk a reggelis termékek elkészítése például ki volt rakva felülre,és tudtad nézni ha elbizonytalanodtál,vagy kérdezni is tudsz attól aki éppen segít neked betanulni. A runnerkedés is jó,ők készítik össze a rendelést,és adják ki. Sültburit szedsz,tálcára rakod a szendvicseket,összeszeded a kosarakba való húst,shaket/kávét csinálsz. Konyházni nem konyháztam,szerintem az túl monoton,és baromi meleg van bent. Ráadásul nálunk így le volt választva a konyha,szóval nagyon el voltak különítve akik ott voltak. Kasszás szintén nem voltam,nekem kicsit az is monoton,meg amikor dolgoztam,még nem töltöttem a 18at,így nem is lehetett volna. Sokan nem szeretik,a vendégek stílusa miatt. Remélem tudtam segíteni,sok sikert! Írj ha kérdésed van még.
2019. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!