Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ma szembetalálkoznék egy...

Ha ma szembetalálkoznék egy olyan volt kollégával, akivel egy évtizede együttdolgoztam és cégen kívül mindig meg akart verni, az most is megtenné?

Figyelt kérdés

Akivel utáltuk egymást mert gyenge idegzetű érzékeny félős srác voltam, akinek nem voltak barátai, és könnyű volt vele elbánni.


Amiért meg akart verni, az az volt, hogy szóltam a főnöknek, hogy mindig piszkál, mások előtt megaláz.


Ez az ember egy gyengébbekbe belekötő, igazi vadbunkó és kigyúrt volt.



2019. jún. 27. 17:24
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha meg akart volna verni, már megtette volna. :D
2019. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valószinü lehet fel se ismerne. Am az ilyenek csak ugatnak de nem ver az meg senkit se.
2019. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi se lenne, az ilyenek azt élvezik, hogy félsz tőlük és piszkált, valószínűleg komolyabban nem akart akkor sem bántani, csak élvezte hogy félsz tőle.
2019. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, 100%, hogy már nem is emlékszik rád.
2019. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Az én esetemben, amúgy immáron neki kellene félnie, ugyanis a mai eszemmel símán visszavágnék. :)
2019. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!