Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki gyógytornás...

Van itt olyan, aki gyógytornászként dolgozik/dolgozott? Hogyan, hol keressek állást? (Budapest) 23/l

Figyelt kérdés

2 hete végeztem a Semmelweisen,én azt látom neten alig van fent álláshirdetés. Ti hogy találtatok munkát anno? Arra is gondoltam,hogy pár helyre személyesen beviszem az önéletrajzomat,hátha:D

(ha láttad máshol is a kérdést,az azért van,mert kiírtam mégegy kategóriába is)



2019. jún. 29. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be akármelyik kórházba amelyik szimpatikus. A Semmelweisen nem mondták el, hogy milyen lehetőségeid vannak?
2019. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd be a google-ba hogy gyógytornász állás Budapest,hátha sikerül valami.Én drukkolok neked,mert kedves lánynak tűnsz.
2019. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem meghírdetett állásra jelentkeztem.

Ki, amikor végeztük, az összes helyi kórházba beadtuk a jelentkezést, aztán vagy visszahívtak vagy nem. Hívd fel az öregek otthonát, a wellness fürdőket, magánrendelőket, edzőtermeket. Lehet nem pont olyan lesz a munkát gyógytornászként, mint amire vágysz, de elindulsz valahol és lesz állásod, míg jelentkezhetsz kórházba mondjuk.

2019. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Yolo2 válasza:
Azért én a helyedben álláshirdetés nélkül csak oda vinném be az önéletrajzomat ami nagyon megtetszett a gyakorlatok során. Amúgy az MGYFT és a MESZK honlapján szoktak lenni hirdetések, valamint az állami meghirdetett helyeket a közigálláson találod. Ezeken kívül van pár gyógytornászos FB csoport is ahova be szokták rakni ha valahol keresnek embert.
2019. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!:)
2019. júl. 2. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!