Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pár nap alatt el lehet helyezk...

Pár nap alatt el lehet helyezkedni Pesten vagy a (volt) kollegám csak szerencsés volt?

Figyelt kérdés

Volt kollegám próbaidős volt, elküldték próbaidő alatt. Utolsó napja múlt hét péntek volt.

Ma, alig pár nappal később összefutottam vele, kérdezem na keresel állást ezerrel?

Állást? És mutatja a belépkártyáját. Két napja új helyen dolgozik!

Múlt hét pénteken küldték el, még aznap meg a hétvégén szétszórt a neten pár életrajzot, hétfőn behívták egy helyre, kedden kezdett. Kész. 1 hétvége alatt lett állása.

És hozzáteszem nem egy ász a csóka, szakmája semmi, érettségi és kész. Jó, nem is álommelóra vették fel, itt is betanított melós volt, nem kérdeztem mi az új hely, de ott is nyilván egy századik senki lesz, de van állása.


Ez így megy Pesten vagy szerencséje volt?


2019. júl. 3. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pesten elég könnyű munkát találni, főleg nyáron.

De üdülő övezetekben kb bárhol nyáron.

2019. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerencseje is volt , meg talan pesten-es vonzaskorzeteben-egy fokkal konnyebb melot szerezni mint mondjuk miskolcon.
2019. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően munkaerőhiány van. Betanított munkánál meg nincs ötkörös felvételiztetés, ahol pszichológiai teszten még a székelési szokásaidra is rákérdeznek, meg egész napos csapatfeladat, ami után még a sokadik körös elbeszélgetés következik. Bement, látták, hogy normális a srác. Előny volt, hogy azonnal tud kezdeni, és a cég döntésképes volt.


Írtad, "nem egy nagy ász a csóka". Nos, lehet, hogy végzettsége, képzettsége nulla, de nagyon életre való srác. És a cég is jó hely lehet, ahol nem vetyengenek, hanem hamar képesek döntést hozni (sajnos nem mindenütt van így).

2019. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem kérdeztem mi az új hely, de ott is nyilván egy századik senki lesz"

Nem tudod,hogy hol dolgozik,de le senkized. Jól van. Am.ezt úgy írod,mint ha te lennél valaki.

2019. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

„ Am.ezt úgy írod,mint ha te lennél valaki.“


Nekem 25 éves koromra kettő diploma a zsebben. Neki 28 éves korára egy érettségi.

Ennyi.

Nekem a bérlapomon 2,5x akkora összeg van mint az övén volt.

Én is egy senki vagyok de legalább nem álltam meg 18 éves koromban az érettséginél.

2019. júl. 3. 12:15
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 25 éves koromra kettő diploma a zsebben. Neki 28 éves korára egy érettségi.

Ennyi.

Nekem a bérlapomon 2,5x akkora összeg van mint az övén volt.

Én is egy senki vagyok de legalább nem álltam meg 18 éves koromban az érettséginé



Hiaba van 2 diploma a zsebedben es vaskos osszeg a szamladon, tisztan latszik, hogy egy rosszindulatu, irigy kos emberke lehetsz:)

Ahelyett, hogy mas eletevel foglalkozol, miert nem eled a sajatodat?

Nekem nagyon ugy tunik, hogy te baromira irigykedsz..

2019. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nekem 25 éves koromra kettő diploma a zsebben. Neki 28 éves korára egy érettségi.


Ennyi.


Nekem a bérlapomon 2,5x akkora összeg van mint az övén volt.


Én is egy senki vagyok de legalább nem álltam meg 18 éves koromban az érettséginél."


Nem mindenki mehet egyetemre. Te mehettél,mert gondolom,hogy a szüleid agyon pénzeltek. De őt nem.


Ja,és az nem jelent semmit,hogy mi van a bérlapodon.

Szerintem IS te egy rossz indulatú vagy. Aki a két diplomájátót,meg a bérlapjától becsül le embereket.

Ne haragudj,de te egy gyökér vagy.

2019. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Neki 28 éves korára egy érettségi."

Családomból pedig egy valaki elmúlt 40 mégsem járta ki a szakmunkásképzőt.

Ő legalább leérettségizett.

2019. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Ő legalább leérettségizett."


Ja. Micsoda eredmény. Matek érettségin 100 pontból 18 elég a ketteshez. Na erre büszke lehet bárki.

2019. júl. 3. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiába fikázod, a lényeg annyi, hogy boldogul az életben. Ha betanított munkásként, hát úgy. Rájuk is szükség van. Ha alacsonyabb bérért, mint te, akkor örülj a magad fizetésének. Ha ő majd kevesli a magáét, akkor - amennyire életrevalónak látszik az eddigiekből - valószínűleg meg fogja oldani azt is magának.
2019. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!