Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor ez most mit jelentett...

Akkor ez most mit jelentett számára?

Figyelt kérdés

Kis bevezetés:

Munkatársak vagyunk, igaz, én csak önkéntesként vagyok ott, de 1-2 óra eltérést leszámítva ugyanannyit dolgozunk, emiatt már tulajdonképpen teljeskörű részese vagyok a csapatuknak. Tudni kell róla, hogy a munkatársain kívül nincsenek egyáltalán haverjai, ezért nagyon ad az ő véleményükre, szinte próbál megfelelni nekik.


Szombat este volt egy kis iszogatás, grill party, összeülés. Ő, a közvetett felettese, több munkatársa, külföldi egyetmisták, akik náluk gyakorlatoznak és én is meg voltam hívva erre a programra. Kicsit olyan nyílt titok, hogy mi ""nagyon jól kijövünk egymással"", mindenki tudja, látja, de nem hangoztatjuk, próbáltuk nem egyértelműen az emberek képébe nyomni a mi vonzalmunkat. Többek között azért is, mert társadalmilag nem épp a legelfogadottabb lenne a mi kapcsolatunk, sok embernek, többek között az egyik férfinek, akik udvarolgat nekem, illetve a közvetlen főnökének is eléggé b*ssza a csőrét a dolog. Emiatt is nem számítottam, hogy a beszélgetésen kívül bármi egyéb fog történni köztünk a sütögetés alatt. Péntek este felhívott Facetime-on este 11-kor csak ezért, hogy elmondja, mennyire hiányzom neki és ő mennyire szerencsés, hogy egy ilyen gyönyörű csajszi van mellette. Este, a megérkezésemkor már ölelgetett, a táskám nem tudtam letenni. "Követett", ha leültem az egyik padra, odaült mellém, a lábát az enyémnek döntötte, ha a átmentem a nyársakért, odajött ő is, a kezem fölött nyúlkált, szándékosan mindig hozzámért valahogy. Mikor már leültünk enni, 10 centire ült tőlem. Bármikor felállt, visszaült, a derekam végigsimította. Mikor már csak beszélgettünk, elkezdte az asztal alatt simogatni a combom. Többször, mikor megigazítottam a szoknyám, a kezem után nyúlt, a végén már kézenfogva ültünk, a vállamra hajtotta a fejét, igazgatta, simogatta, fogdosta, szagolgatta a hajam, a telefonommal képeket csinált rólunk, a derekamnál fogva magához húzott, stb. Az indulás előtt, mikor már mindenki a tábortűznél állt, mondtam neki, hogy fázok, hátulról átölelt, a nyakamnál átkulcsolta a kezét, a vállamra rakta a fejét. Mikor már sétált vissza a csapat a furgonunkhoz, csak annyi mondott (vagyis inkább hümmögött :D ) "Hm" és a kezét nyújotta felém, hogy fogja meg. Egészen addig kézenfogva sétáltunk, amíg az egyik csaj rá nem jött, hogy otthagyta a napszemüvegét az üdülőben és Sanyinak vissza nem kellett rohannia érte.


Egész este ezen gondolkodtam, hogy most vajon miért viselkedett így, mikor máskor semmilyen testiség nem történt köztünk a munkatársai előtt. Ma, mikor próbáltam vele beszélni, nem csak erről, hanem úgy alapvetően bármiről, nagyon zárkózott volt, erről egyáltalán nem is akart beszélni. Jövőhéten nekem szünetem van, de menni fogok be néhány papírt aláírni. Szóbahozzam neki, vagy tegyünk úgy, mintha meg sem történt volna?


2019. júl. 7. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol miatt viselkedett így.
2019. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mostanában egyre több itt az ilyesmi kérdés. Röviden, tömören, rosszindulat nélkül:


Munkahelyen nem bonyolódunk párkapcsolatba, mert egy esetleges szétmenéskor beláthatatlan feszültség születhet abból eredően, hogy nap mint nap látjátok egymást. Inkább társkeresőzz vagy járj el szórakozóhelyekre!

2019. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen “buli alatt tudatmódosítótól bátor, másnap nyuszika” férfiakat. Meg a “buli alatt mindent odaadtam neki, most meg rám sem néz, mit tegyek” lánykákat is. Ja és a legjobb, hogy “titkolnunk kell, mert mindenki ellenünk van, de azért buli alatt belémcsúszott két ujja és ezt mindenki látta, de senki le sem kakálja, akkor most bújkáljunk tovább?” dilemmákat is. 😂
2019. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a Sanyi tud beszélni? Pénteken egy mondatot nyögött ki, szombaton már csak hümmögött egyet, azóta meg egy hangot sem. Tartalmas kapcsolatnak tűnik, ő némán fogdos, te némán örülsz neki, és mivel sosem beszélgettek, így évek alatt sem fog kiderülni, mennyire hülye valójában a másik :D :D :D
2019. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!