Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fundamentás munka?

Fundamentás munka?

Figyelt kérdés

Be akarnak szervezni fundamentás üzletkötő munkára.

Előtte lenne valami tanfolyam/betanítás.

Kérdeztem telefonon, hogy mennyi idő lenne ez, illetve a tanfolyam alatt fizetnének-e valamit?

Nem kaptam rá választ, "ez bonyolult, telefonon nem lehet elmondani".


Tehát gondolom nem fizetnének. Még a bejárást se. Jól sejtem?

Feleslegesen nem akarok beutazni interjúra se az időmet pazarolni.

Van valakinek tapasztalata ilyen munkával kapcsolatban?



2019. júl. 8. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos van tapasztalatom ilyen jellegű munkákkal.


Ezeknek hála tanultam meg, hogy amikor nem adnak részletes tájékoztatást a munkakört és a fizetést illetően, akkor el sem megyek, hogy ne rabolják az időmet. Nem véletlenül nem mondanak ezek telefonba semmit. Normális helyeken megbeszéltek mindent, aztán találkoztok és ott belementek a részletekbe.

2019. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha már most terelnek, később sem lesznek őszinték.
2019. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly nem volt munkám hónapokig, egy ismerős ajánlotta a fundamentát. Nem tudtam milyen ez, el voltam keseredve. Felhívtam az adott számot, azt mondta a fundamentás, hogy kijön házhoz,mert nincs irodájuk. Már ez gyanus volt nekem. Melyik munkáltató megy ki házhoz? Majd előadta itt magát, hogy az eddigi munkahelyeim mennyire rosszak voltak, és ha fundamentás leszek akkor egy éven belül kocsit kapok, illetve olyan magas lesz a fizetésem, hogy hónapokig nem is kell dolgoznom, hanem elmehetek nyaralni. Látta rajtam, hogy kételkedek. Olyankor mindig elterelte a szót, és nyomta tovább a hülyeségét. Majd rátért a kötelező tanfolyamra, amit ha összeszámolunk összesen kb 100 ezer forintra jött ki elmondása szerint. Mondta ezt nekem, mikor bevételem sem volt :D Jaa és a beugró az lett volna, ha összeszedek neki x db nevet akiket szintén beszervezek fundamentázni. Én alapból nem vagyok ilyen nyomulós ember, de azt mondta tökéletesen alkalmas lennék erre a munkára. Nyilván haha :D 2 nap gondolkodási időt kaptam, majd felhívtam, hogy nem vállalom. Nem sokkal utána kaptam egy bejelentett normális álláslehetőséget máshol. Azóta is ott dolgozok.

Nekem ennyi a tapasztalatom. Legjobb döntés volt, hogy nem mentem bele.

24N

2019. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!