Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Srácok, szoktátok még fenekeln...

Srácok, szoktátok még fenekelni a lányokat suliban?

Figyelt kérdés
A minap eszembe jutott, hogy mi régen ezt mennyit csináltuk, felkaptuk és jól elfenekeltük a csajokat, néhányan meg lefogtak egyet, és addig dörzsölték amíg le nem izzadt..:D persze ök is élvezték, de jó idök voltak... Vannak ilyenek ma is?
2019. aug. 2. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem szexiális zaklatásnak hívják?
2019. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Van egy lúzer srác az évfolyamba, na őt a fiú wc-be el szokjuk fenekelni rendszeresen. De még élvezi is a kis b...
2019. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sose csinálnak ilyet a srácok, gondolom, mert kaptak nevelést.

Jézusom, még csak ez kéne... Persze, hidd csak azt, hogy élvezték. XD

Nem, nálunk szerencsére nincs, ha lenne is, bármelyik lány ismerősömtől csattana a pofon.


18/L

2019. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez valahogy úgy indult, hogy nagyon menö volt elkapni és csikizni a csajokat, utána egyik gyereknek volt egy barátnöje azt fenekelte ha nem fért a börébe a csaj, utána meg kisebb divat lett belöle..:D De lehet csak a körünkben.
2019. aug. 2. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Okééé... Az nálunk is megy, hogy egymás seggére csapnak a koleszos csajok, meg néha a srácok, de hogy elfenekeljék egymást... ._.
2019. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezt csak a helyesebb fiúknak engedték a ribis csajok, akàrkinek nem.
2019. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt csinálnák most bármelyik lánnyal vagy feljelentés jönne vagy a lány apja hogy torkon rúgja a fiúkat. Nem divat már a szexuális zaklatás.
2019. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

29 éves vagyok. Amikor ötödikesek voltunk, külföldön egyenruhába kellett mennünk suliba. Lányoknak szoknya. Néhány fiú azt rántotta fel előszeretettel. Volt egy lány, ő is csinálta. Nem nevettük ki azt, akivel megtették, inkább arra szóltunk rá, aki csinálta. Nem tartottuk viccesnek, inkább betegesnek, nagyon gyerekesnek.


Soha senki nem fenekelt el senkit.


Külföldön gyakran megvertek, mert magyar vagyok, abból nem igazán lett semmi.


Idehaza volt, hogy pár fiú felsorakozott egymás mellett és poénból, ahoyg mentek el, lekevertek 1 gyengécske pofont egyesével. Abból hatalmas botrány lett. Szóval a fenekelésből még hatalmasabb botrány lett volna,a z egyszer biztos.


Felsőben meg gimiben meg el sem tudtam volna képzelni. Gimiben azért már érettebb gyerekekkel voltam együtt.

2019. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

#9


Fogadjunk valami irodista vagy.

2019. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Diákkoromban rá szoktam csapni a legszebb lányok fenekére. Szinte mindegyik élvezte, sőt provokálta. A legszebbik feszes piros melegítőben szokott suliba jönni. Az egyik nap is abban volt, bugyi sem lehetett rajt mert nem látszottak a vonalai. Majd az ablakon kihajolva pucsított, és nézegetett felém hogy észrevegyem. Naná hogy észrevettem, odamentem, összeszedtem minden erőm és teljes erőből rácsaptam a fenekére. Meglepetten felugrott, tipródott és azt mondta csodálkozva rámnézve hogy jú-ú-ú-ú-új. Miközben szaporán masszírozta. Már bánom hogy nem csaptam rá többször is.

Szoktunk deresre húzós játékokat is játszani. Kamasz korunkra már komoly derest is készítettünk, bőr borítással és csatos bőrszíjakkal. És persze sokat feküdtem azon a deresen én is, hisz volt amikor több lány elkapott és szabályosan deresre húzott. Persze akkor meg én üvöltöztem az erős kéjszerű érzéstől, de ettől a verést végző szexi lány csak mégjobban megerjedt.

Lányt is vertem rajta, paddléval szerette legjobban. Szinte sosem volt neki elég, szinte belefáradtam a fenekelésébe. És persze ő is fenekelt rajta engem és mesterien csinálta.

2019. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!