Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Baj, ha nem mondtam el a...

Baj, ha nem mondtam el a tanáromnak ezt? 16

Figyelt kérdés

Szóval eddig két alkalommal segített versennyel kapcsolatban. Ilyen novellaíró pályázatról van szó egyébként. A második alkalommal tévedés történt, ő rosszul értelmezett valamit, és nem három, hanem csak egy írást lehetett beküldeni. Ezzel nincs is bajom, ő választott egyet a három írásom közül és a határidő után mondta, hogy melyiket. Igazából nem zavart, viszont meglepett, mert az egyik írásomat kb háromszor is visszaküldte, hogy jó,de igazítsak rajta, és ugye nem ez lett végül elküldve.

Én viszont láttam egy plakátot, amit az a könyvtár tett ki, amelyik városban tanulok. (Egyébként megyei könyvtárról van szó) És ugye a helyiek középiskolásoknak szólt ez az egész. Na én meg beküldtem azt, amelyikben ő is segített, és végülis díjazott lettem. Ezért pedig részt vehetek egy felnőtteknek szóló táborban ezzel kapcsolatban, ahogyan a többi velem egykorú díjazott is.


Viszont ezt nem mondtam a tanáromnak, aki végülis segített. Ez nagyon-nagy baj?


2019. aug. 8. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj, szimplán gyökérség.
2019. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság, mert a te munkád, de biztosan veled együtt örült volna neked, és igazán büszke lett volna rád.


De még nem késő, írj neki e-mailt, vagy hívd fel.

2019. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Szólj neki, h díjazták a művedet, nem is számítottam rá. Köszönd meg neki a segítséget, vigyél neki vmit (csoki, bőr).
2019. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Év elején vigyél be neki csokit vagy akármit és meséld el neki, ha rákérdez, miért nem írtál email-t, mond, hogy nyáron nem akartad zavarni.
2019. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb én is azt mondanám, hogy nyáron nem akartam iskolai dologgal zavarni, de képzelje el, ez és ez történt, és milyen fantasztikus, és köszönöd a segítségét.
2019. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!