Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elfelejtettem a Neptun jelszav...

Elfelejtettem a Neptun jelszavam, mi a teendő?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyél egy mákos kalácsot! Ha azután sem sikerül belépni, vedd fel a kapcsolatot a tanulmányi osztállyal!
2019. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Be kell adnom a kollégiumi jelentkezest,erre nincs meg a jelszó.Pedig ha próbálkoznék meglenne,de átmenetileg tiltásra került a belépésen
2019. aug. 15. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van az egyetemnek Neptunos e-mailje, írj oda.
2019. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha emailre írok akkor arra nem fognak időben válaszolni.Lehet csak jövő héten.Nekem meg a hét végéig be kell adnom a jelentkezést koliba
2019. aug. 15. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs koleszos golyacsoport Facebookon? Ott szinte azonnal reagálnak ha valakinek kérdése van, biztosan ebben is tudnak segíteni. Legalábbis az ELTE-nél így van.
2019. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hova jársz, de az Eltén [link] (tehát felmész a neptunra) és ahol kiválasztod, hogy hallgatói vagy oktatói felületre akarsz-e bejelentkezni, ott van alul egy olyan, hogy "új jelszó" - és ez szerintem minden Neptunt használó egyetemnél így van. Az általános ügyintézési szervnél (Eltének a Quaestura) is lehet, hogy sikerülhet, de mivel nincs meg a jelszavad, csak személyesen. Lehet, hogy a tanulmányos osztály is segíthet, de vigyél igazoló iratokat (személyi, lakcím, stb.).
2019. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!