Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik hogy új egyetemistakén...

Létezik hogy új egyetemistaként az egyetem neptunos ügyintézést vár tőlem még a beiratkozás ELŐTT? Úgy hogy még nem is vagyok az egyetem hallgatója?

Figyelt kérdés

Ugye az hogy felvettek az egy dolog, de attól leszek egyetemista, attól állok majd jogviszonyban az egyetemmel hogy beiratkoztam.


Létezik hogy egy egyetem egy elsős még be se iratkozott hallgatótól a neptunban tantárgyfelvételt, ilyen olyan nyilatkozat (elektronikus ) megtételét várja el?

Úgy vegyek fel tárgyat hogy BE SE VAGYOK IRATKOZVA?


2019. aug. 26. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen. A tárgyfelvétel most van mindenkinek. Ez teljesen normális. Természetesen ha nem iratkozol be, minden tárgyfelvételt és egyebet törölnek.
2019. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van most a tárgyfelvétel! De gondolom ti pestiek vagytok.
2019. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez a normális.
2019. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tárgyfelvétel neked természetesen beiratkozás után lesz, addig nincs is hozzáférésed a neptunhoz. előtárgyfelvétel azoknak van, akik már oda járnak. nekünk kb a nyár közepén volt mindig. utána a normál tárgyfelvétel a félév első két hetében volt.
2019. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A tárgyfelvétel megjelenik, mint lehetőség, de nem enged választani, szürke az egész. Nekem legalábbis.

Tőlünk olyat kértek, hogy aktiváljam az egyetemhez tartozó e-mail címemet és lépjek be a belső rendszerbe. Meg olvassam el a munkavédelmi nyilatkozatot.

Tehát nyilatkozatot meg ügyintézést várnak, de ez nem egy komoly dolog :D

Mondjuk ELTEs ismerősömnek már fel kellett vennie a tárgyait.


Szintén gólya

2019. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"tárgyfelvétel neked természetesen beiratkozás után lesz, addig nincs is hozzáférésed a neptunhoz. "


Hogyne lenne ! Lassan 2 hete itt a levél benne a jelszóval, be tudok lépni. És "bármit" csinálhatok még azt is eldönthetem hogy a féléves 15.000 ft-os jegyzettámogatást mire kívánom ellőni-úgy hogy még meg se kaptam, lévén be se iratkoztam....

2019. aug. 26. 14:32
 7/14 A kérdező kommentje:
A beiratkozáson való megjelenés FELTÉTELE egy sereg intézendő a neptunban amit a beir ELŐTT meg kell csinálnom.... különben akár oda se menjek a beir-ra.... na most egy gólya ezen dolgok 90%-áról azt se tudja eszik vagy isszák mit tudja mi az a szabadon választható és a szabadkredites tárgy közti különbség---- te tudod??? Nekem eddig lövésem se volt ....miért is kéne nekem ezt tudni még be se iratkozott hallgatóként??
2019. aug. 26. 14:34
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 akkor neked máshogy megy, mint nekem ment anno. az időszakoknál meg tudod nézni, mikor van a tárgyfelvétel.
2019. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"na most egy gólya ezen dolgok 90%-áról azt se tudja eszik vagy isszák mit tudja mi az a szabadon választható és a szabadkredites tárgy közti különbség---- te tudod???"


a szabadon választható azt jelenti, hogy szabadon eldöntheted, felveszed-e. ergo nem kötelező teljesíteni. szabadkreditesről fogalmam sincs, ilyennel nem találkoztam soha a 6 év alatt.

2019. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"szabadkreditesről fogalmam sincs, ilyennel nem találkoztam soha a 6 év alatt."



Na tessék..... de nem ez a lényeg hanem egy góláytól ilyen szarokat elvárni....


Bakker tesóm HÁROM egyetemet lenyomott de azt mondja neki első éveskétnt soha semmi ilyne intéznivalója se volt, beir és csók mindent megcsináltak helyette-első éveskétn először és utoljára... és ez így logikus is...


hiszen mégis milyen tárgyakat venne fel az első éves... a modelltantervi első féléves tárgyakat mi mást.... mindenki ugynaazt....akkor evidens hogy megcsinálja ezt az egyetem nekik nem? Tesómnak 3x megcsinálták még mesterképzésen is...

2019. aug. 26. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!