Egyetemi tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés

Elsőeves hallgató leszek a DE-n. A beiratkozásnál 2 időpont is meg van adva (egy keddi és egy csütörtöki/szeptember/).


Az lenne a kérdésem, hogy a targyfelvétel beiratkozáshoz van kötve?


(Ezalatt azt értem, hogyha pl én csütörtökön iratkozok be, akkor csak aznap, illetve pénteken tudok csak felvenni tantárgyat? Tehát amíg nem vagyok vagyok beiratkozva, addig nem is vehetek fel,hiaba regisztraciós hét van. Vagy teljesen lényegtelen?)


A válaszokat előre is köszönöm😁



2019. aug. 20. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Van a személyes beiratkozás, illetve van a Neptunos "beiratkozás". Előbbit a megadott időpontokban, utóbbit a regisztrációs időszak kezdetével (ÁOK-n aug 26-tól kezdődik) lehetséges (először Ügyintézés/beiratkozás menüpont)


Ez után lehet a kötelező tárgyakat felvenni, bár nálunk bevett gyakorlat, hogy azokat első félévben még felveszi a TO.

2019. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!