Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szokás még érettségi bankettet...

Szokás még érettségi bankettet tartani?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. :) Nekem idén volt, sokkal szebb emlék volt mint a szalagavató. (Legalábbis számomra.)
2019. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akinek nemrég volt, az mesélne róla? :) Pl hány tanár volt ott? Mindenki aki akár csak 1 évet is tanított?
2019. aug. 30. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az osztályfőnök volt és étteremben ettünk egy pizzát. Leérettségizünk, megkaptuk a bizonyítványokat, a tanárok koccintottak velünk még a suliban majd 1-2 óra múlva elmentünk az étterembe. 1-es voltam.
2019. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt. Úgynevezett "ballagási vacsora" volt a suliban, ballagás előtti napon. Partyszervíz hozta a kaját, és együtt volt az egész végzős évfolyam (4 osztály) + az összes tanár. Nem volt túl felemelő, utáltam.

Másnap elballagtunk, elkövetkező hetekben leérettségiztünk, de a végén semmi nem volt, igény sem volt rá. (Osztályközösség egy nulla volt). Hát így.

2019. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012ben érettségiztem, nekünk nem érettségi után volt bankett hanem szalagavató után
2019. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szokás, 2015-ben nekünk is volt, miután megkaptuk az érettségi eredményeit. Tanárokat nem hívtunk, elvégre az osztályunk ballagott, nem a tanári kar. Mi az egyik osztálytársunk szüleinél tartottuk meg, volt bográcsozás, vízipipázás, pia embertelen mennyiségben... Én azt javaslom, semmiképp ne hagyjátok ki, sokkal szebb és maradandóbb emlék, mint egy drága, erőltetett, agyon bonyolított, túlcsicsázott szalagavató.
2019. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én is idén érettségiztem. Nálunk a bankett az érettségi után volt megtartva, az volt az utolsó esemény, hogy együtt voltunk osztályként. Egy nagyon hangulatos étterembe mentünk és ha jól emlékszem meghívtuk minden tanárunkat, aki csak egy évet tanított azt is. Persze volt aki nem ért rá vagy csak nem jött el. Alapvetően jó volt, durva volt azt megtapasztalni, hogy kész vége az érettséginek/iskolának, megkaptuk a bizonyítványokat és most azok a tanárok, akik eddig "a hatalom birtokosai voltak", azok most úgy szóltak hozzánk, beszélgettek velünk, mintha velünk egyenrangúak lennének. Persze azok, ember a tanár is, én is, csak ez nagyon fura volt, de pozitívan fura...remélem értitek:)


Ja még annyit, hogy mi párokba állva/ egyedül készítettünk a tanárainknak a bankettra ajándékokat is.

2019. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!