Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanfolyamon csoporttársam...

A tanfolyamon csoporttársam aljasul bánt velem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tanfolyamot kezdtem. Kis képzést. Mellette mást tanulok még. Van egy csoporttársam, pont mellettem ül és nagyon szimpatikusnak és őszintének tűnt, mikor megismertem, az azonban megragadta a figyelmem, hogy flegma és beképzelt. Persze, közölte, hogy ő alapból ilyen. Mivel keresztény magatartást kaptam, tudom, hogy el kell fogadni azt az embert is..stb...stb.

Hétvégére, mivel pénteken nem jött be, felhívott, hogy mi volt a kurzuson. Elkövetett egy hibát azzal kapcsolatban, hogy tanárnő szülinapja alkalmából, mivel ünneplés volt, hamarabb elengedett mindenkit, ő pedig egy párhuzamosan indult tanfolyamra szépen betette a lábát. Meg volt a vita azzal, hogy mindenki a csoportban félni kezdett attól, mit fognak az ottani tanárok mondani, hogy ő csak beül iskolaidőben. Mindenki fel volt rá háborodva, s, hogy ilyen ne forduljon elő. Úgy volt, hogy ma megmondják neki. Nos, engem ő felhívott telefonon és kérdezte, mi újság. Én elmondtam neki, hogy adódott probléma az miatt, hogy iskolaidőben máshova járkál, s, mit fognak mondani. Csak jóindulatból mondtam el neki, hogy ne üsse meg bokáját. Erre ma reggel berontott sírva a tanfolyamra, hogy én őt lehordtam mindennek a telefonba, ja, és én hívtam fel mellesleg, amiről én nem is tudtam, és, mindent mondott, ami belegázolt az én jóhírembe. Bementem és már ártatlan kis bárány módjára nyugtatgatott egy terhes nőt, akinek úgy állította be a dolgot, hogy én felhívtam és lehordtam mindennek, amiről nem is tudtam, csak néztem egy nagyot. A terhes nő pedig azt mondta, ha miattam lesz baja a kölykének és elindul a szülés, engem hibáztat. Na, én kimentem a tanárral és pár csoporttárssal és letisztáztam, hogy egyáltalán semmi olyan nem történt, amit ő mondott. Az, hogy kinek hisznek, nem tudom.

Azt hittem lesül az arcom, mikor meghallottam, mi volt. Nem szégyelli magát az ilyen nő? Mellesleg huszonévesen (de még fiatal kor)összeáll egy nős férfival, aki állítólag rendőr...

És még volt képe ahhoz, hogy kérdezze ,,mit mondott tanárnő? mit kell írni? hogy mondta ezt/azt?"

Én azt sem tudom, hogy kezeljem ezt. Annyit tettem, letiltottam a telefonomról, vagyis nem hívhat engem, illetve szóltam neki, többet nem beszélünk egymással, de nagyon úgy néz ki, nem érti meg. Úgy kezdett el viselkedni, mint egy kis főnök, akinek mindenre válaszolni kell, amit kérdez. Én azért sem szólok. Az biztos, hogy kínja van, rángatja a lábát egész nap. Ma ottmaradt délutánig, szerintem magát mentegetni...

Na, most mit kezdjek egy ilyen szituációval? Sosem voltam ilyenben még. Annyi biztos, soha senkinek semmit és megbízni a másikban sem....!!!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2019. szept. 23. 17:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Még valami:

Már reggel, mikor betettem a lábam, láttam, hogy baj van és azt is, hogy ellenem fordította a maga hibáját. Mondtam is neki: ,,Mitől ilyen feszült itt mindenki szerinted? Te úgy állítottad be a dolgot, hogy n vagyok a hibás?"

És erre nyugodtan válaszolta: ,,Igen, de majd úgy is lesz szó arról, amit leműveltél velem."

Na, most ez után a sírógörcs kergetett.

2019. szept. 23. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok hogy ilyenen leakadsz? Miért érdekel ki és mit gondol rólad? Ez volt a tanulópénz. Elvégzed a tanfolyamot és jónapot kívánok. Én is voltam ilyenen. A tanár mondta, hogy örül, hogy megvan a létszám, különben nem tudná elindítani hivatalosan a képzést. Akkor látott utoljára a vizsgáig. Akkor elkértem a papírt hogy elvégeztem és viszlát. Ne gondold túl a sztorit. Mindenki szarik ott mindenkire.
2019. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Írd már le érthetőbben ezt a katyvaszt a valamilyen terhes nővel és a rendőrjével együtt!
2019. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Letisztáztad részedről a dolgot. Mást nem nagyon tudsz tenni.



Tanulj a hibádból, és máskor ne avatkozz bele az ilyen dolgokba. Nem kell figyelmeztetni senkit semmiről.

A terhes pitsát meg fosd le. Mi közöd van neked a gyerekéhez? Majd pont miattad fog megszülni.

2019. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. A terhes kis nőcskével az van, hogy ő neki a valakije a gyakorlati helyen dolgozik, és az mellett van a másik tanfolyam. Látta a nőt, aki nekem támadt ma, akinek a rendőr a palija, amit kétlek, mert akkor egy kis tisztelet szorult volna belé gondolom én. És a terhes nő, mivel tőle indult el a lavina, így a telefonba, mikor beszélt velem, már rögtön tudta, kitől indult el ... fogalmam sincs, mit mondott neki, de a lényeg az, hogy miattam fog idő előtt szülni XDDDD


Igen, le kellene magasról, mert ők nekem voltaképpen ... nem érnek fel hozzám. Ugyanis mindegyik egy nulla, én meg mellette még nagyobbat tanulok... nem részletezem és nem nézem le őket,de most nekem ez akadt. Nem tudok mit tenni, hogy ilyen társaság van ott.

Na, igen, tanultam belőle. Továbbra sem szólok hozzá.

Ami miatt leakadtam és magamra vettem, hogy meghazudtolt és nem esett jól, a nevemet pedig ne mocskolja be! Azért ez nem esett jól. Mit képzel az ilyen ember magáról?

Szerintem az idegét akarja kiadni. Ugyanis mindenféleképpen álma vágya, hogy terhes legyen. Egyel több éhes száj.... És nem sikerült neki! Bár nekem erről az állandó ,,szülöm a gyereket " dologról meg van a véleményem. Azért kezdő pályás lesz, de sehol nem tart és ilyenen jár az esze, de fel nem építve semmi az életébe, de ez legyen a maga dolga. A másikat viszont akkor is hagyja békén.

2019. szept. 23. 21:35
 6/6 anonim válasza:
100%
Vannak sajnos szemetek
2019. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!