Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van köztetek olyan, akinek az...

Van köztetek olyan, akinek az iskolájában még mindig nincs bekapcsolva a fűtés? 18/l

Figyelt kérdés
Mi már napok óta nagyon fázunk. Én már a pufi télikabit sem vetem le, abban vagyok órákon is.
2019. okt. 8. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ok. De te làny vagy, azért fàzol:D
2019. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Én még kabát nélkül járok, nem tudom megy e a fűtés.
2019. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem fűtés kéne oda, hanem talán ki kéne mozdulni néha, mert teljesen elszokott már a szervezetetek a hidegtől. Fussatok egy-két kört, vagy csak sétálgassatok erre-arra, de minden nap! Mégcsak nincs is hideg még amúgy.
2019. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Nalunk be van mar. De kepzeld, par eve volt olyan, hogy nem volt futes. Az ablakok nem szigeteltek jol, sot volt egy terem, ahol konkretan egy lyuk van/volt a falban es befujt a szel.:DD

Kabatban tanultunk, majd megfagytunk, de valahogy vicces volt. (A 'lyukas' teremben nem volt orank). A tanarok is faztak.

Volt egy olyan 3 napos szunetunk is e miatt. Nem kellett bejarnunk. Na ennek is nagyon orultem:DDD

Azota kicsereltek az ablakok 80%-at, futes is van mar igy oktoberben.

2019. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk a koliban sincs még fűtés.. este azért már nagyon hideg tud lenni. Egyszer be van kapcsolva de néha csak hideg jön..
2019. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ma reggel nálunk -1 °C volt. Délután 10 körül lehetett.

Nálunk még nincs, de csak ezért, mert ma voltak az ellenőrök, akik megnézték a radiátorokat és a termosztátokat.

Mi 31-en vagyunkaz osztályban, szóval elég sokan. A termünk se nem nagy, se nem kicsi.

Még a fiúk is fáznak, meg mi lányok is. A fiús része azért furcsa, mert ők még télen is egy rövid ujjú pólóban mászkálnak.

Na de a folyosókon, ott meg fagypont alatt van a hőmérséklet.

És mi iylen mínuszokba megyünk ki rövidnadrágba futni. Nem túl kellemes. Pláne azokon a napokon, amikor meglátlgat a mikulás.

2019. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Én 5 réteg ruhában szoktam lenni, mert se suliba se itthon nincs fűtés 🤷🏻‍♀️😂
2019. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Rövidnadrágban járok 🤭
2019. okt. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Le lehet pontozni nyugodtan, de tényleg az a baj, hogy egésznap a melegben vagytok, nyáron is, hidegben is és teljesen el szoktok a hidegtől és, amint be jön egy kis hideg már szét akartok fagyni.
2019. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
9! Miért hol legyenek? Kint aludjanak a parkban hogy szokják a hideget? Ne fütsenek otthon vagy mi? Persze hogy fáznak, hiszen ülnek minden órán! Van aki hiàba mozog, utána ugyanúgy fázik, mert rossz a vérkeringése!
2019. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!