Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen vicceskedő, gúnyolódó...

Milyen vicceskedő, gúnyolódó szövegeket tudnátok kitalálni a tanáraitokról, nekik?

Figyelt kérdés

Lehet vicces sztori alapján, jellemzőik alapján.


Az osztályom osztálytánc helyett akarja ezt, csak nem tudom hogy akarnak olyat kitalálni amit még nem hallottak, hogy ne legyen sértő, hogy ne olyan legyen amiben próbáltak fejlődni. Nekem nincs ennyi empátiám a tanáraim többsége felé, tehát ha az én számból hangzana a sötét humor akkor nem lenne vicces. Amúgy sem tudok nagyon ütős gúnyolódásokat, sokat kéne agyalnom hogy új vagy "out of the box" legyen. Az zavar hogy még 3 hónapig tanítani fognak. XD


Szóval adjatok egy kis ihletet, bármi próbálkozás, kiváncsi vagyok, mert ehhez jó megfigyelés kell!



2019. okt. 27. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Először: Ez valami borzalmasan cringe.


Másodszor: ezeknek a vicceskedéseknek elv az a lényege hogy belsős poénokra épülnek. Ezeket minekünk honnan kéne tudni?

2019. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerem a tanáraidat, ennek csak úgy lenne értelme.
2019. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

"...mert ehhez jó megfigyelés kell!

A tanáraidat te ismered, mi nem.

Ha végképp nem boldogulsz, kérd meg az osztálytársadat, aki kitalálta, hogy írja meg helyetted!

2019. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És hol vannak a jellemzők??
2019. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban, mi?
2019. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1,2,3#

Mi?:D

"tanáraitokról"

"kell az ihlet"

2019. okt. 27. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Számomra érthető;


Meséljünk el saját példákat a saját tanárainkról, hogyan figuráztuk ki őket előadásokon, hogy lássa, nagyjából milyen jellegű egy ilyen, hogyan épül föl, hol van a határ benne és így majd ő is tud valamit alkotni az ő saját tanárairól.


Kérdező, én javaslom, inkább olyan szófordulatokat szajkózzatok, amiket órán elmond és ebben merüljön ki, mert tényleg nem lehet tudni, mi az, amit viccesnek találnak és mi az, amit nem.

2019. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy volt napközis tanárunk “gábor bá” és ő szokta a hangosítást csinálni,elneveztük DJ Gabinak, és ha benéz a terembe legalább egy ember száját elhagyja egy DJ Gabbiiiiii!
2019. okt. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mi tanárainkkal semmire sem mész, minden tanár más, minden osztály más. Nem lehet egy kaptafára egyedi poénokat gyártani.
2019. okt. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egy próbát megért. Jaja a becenevezgetés se rossz.

Rájöttem mi legyen! Találóskérdéseket teszünk fel a tanároknak a saját tananyagukból. És gúnyolódunk ha nem tudják rá a választ.

2019. okt. 29. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!