Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik neten beszólogatnak...

Akik neten beszólogatnak másoknak, trágár szövegeket küldözgetnek, azok miért teszik ezt?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy sokan itt is direkt beszólogatnak, provokálják, alázzák a többieket. Ezt miért teszik? Az ilyen embereknek mi bajuk van?
2019. júl. 28. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Me' méne??!!
2019. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Takarodj innen a kérdéseddel!!!
2019. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%

Troll.

Guglizd ki a jelentését.

Én is egy vagyok, és tudod miért csinálom? Szórakozásból. És? Érd el, hogy ne tegyem. (:

2019. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

"Az ilyen embereknek mi bajuk van?"

Nagyon súlyos probléma,töketlenségnek hívják.Nem képesek/mernek szembenézni a gondjaikkal,úgyhogy másokon vezetik le a feszültséget.

Olyanok,mint a feleségverő alkoholisták,az állatkínzók,meg az összes többi gyáva szar,akik csak akkor érzik valamivel jobbnak a szánalmas életüket,ha másnak rosszabb.Annyi a különbség,hogy itt névtelenül,biztonságosan tehetik.(Élőben lezúznák az arcukat.)Ne törődj velük,akkor feladják.

2019. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Unatkoznak.
2019. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

16:56-os


Mi a baj, mi fáj ennyire? :) Nem vagy egy kicsit hiperérzékeny? Nyugodj meg, attól megnyugszol. Az idegeskedés árt a szépségnek!

2019. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Mert itt könnyen kiélhetik a feszültségeiket, amiket másképp nem tudnak vagy nem akarnak feldolgozni.

Ignoráld őket, valószínűleg az életben mindenki így tesz velük.

2019. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#4, #5, #8: Igazatok lehet! Az itteni válaszokból is látszik, hogy sokakkal nem stimmel valami. Azt nem értem, nekik hogy van ennyi szabadidejük.

Illetve itt trágárkodnak, meg elmebeteg módjára viselkednek, aztán a való életben normálisak? Sosem fogjuk megérteni.

2019. júl. 28. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sose szóltam be senkinek, mindig rendes hangnemben próbáltam megbeszélni az adódó gondokat, de vannak, akikkel nem lehet közös nevezőre jutni. Tőlük elköszönök és nem válaszolok nekik.

Nincs szabadidőm, jelenleg is a munkahelyemről vagyok fent az oldalon és válaszolgatok kérdésekre. Ez az oldal lehetne egy jó közösség is, ha a moderátorok rendet tennének.

2019. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

Vagy csak ti vagytok ultra gyengék és túlságosan magatokra vesztek mindent, ahelyett hogy röhögnétek rajta. Az ilyen embereket vicces cukkolni. Növessz kicsit vastagabb bőrt, ahogy angolul mondanák. :)

Egyébként lepontozhattok, de akkor is nyílt és egyenes választ adtam, hogy trolloknak nevezi a szaknyelv az ilyen embertípust. Szívesen.

Élőben? Nos élőben is felvállalom a véleményem, nem zavartatom magam semmilyen kritikától, és meglepődnél, ha látnád, hogy mennyire könnyen tudok elvonatkoztatni. Azzal is együtt tudok dolgozni, akit egyetlen kanál vízben brutálisan meg tudnék ölni. Viszont az illető tisztában lesz vele, hogy nem kedvelem, de ha elesik, számíthat rá, hogy fel fogom segíteni és nem rúgok bele. Hiába szeretném mindennél jobban.

Na most itt nem kell semmilyen szociális szabályt figyelembe vennem, nem függök tőletek a legkisebb mértékben sem. Mi a fenéért kellene akkor visszafognom magam?

De nyugi, tisztában vagyok vele, hogy az emberek jó nagy hányada nem tud mélységekben és hálózatban gondolkodni, csupán feketében és fehérben. Na ezért se érdekel a véleményetek. :)


0%-ig meg se álljatok, különben megsértődöm.

2019. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!