Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Baj lesz majd később, ha nem...

Baj lesz majd később, ha nem iszok?

Figyelt kérdés
Hányásfóbia miatt nem tervezek fogyasztani / nem fogyasztok alkoholt egyáltalán, párszor ittam nagyon apró mennyiségeket de szédültem tőle, egyáltalán nem volt semmi kellemes benne. Már a jelenlegi iskolámban is cseszegetnek, még a szüleim is, hogy ők már azért ennyi idősen nem voltak ilyen f0s0sak mint én, és hogy már illene kicsit érdeklődni a dolog iránt. Most ezt egész életemben hallgatnom kell majd? Vagy velem van a baj, és kezdjek el inni, hogy jobban beilleszkedjek? Mennyire lehet ebből baj később? Már eléggé idegesít, hogy emiatt lenéznek.
2019. nov. 2. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...

Bocsi, de nehogy már bármiben feltétel legyen az, hogy piálj... végre valaki, aki nem lesz alkoholista ebben az országban, erre ő meg azért küzd, hogy az lehessen? Nem groteszk egy kicsit?

A szüleidet meg inkább nem minősíteném. Primitív, káros emberek.

2019. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem küzdök érte, sőt, mint leírtam, a mentális egészségemre is nagyon káros lenne, nem csak a fizikaira. Kerülöm az alkoholt. Csak rosszul esik, hogy lenéznek emiatt.
2019. nov. 2. 22:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beilleszkedni az ivósok közé. Én sem iszom, nem nagy ügy, nem foglalkoznak vele max egy pár kérdés erejéig. Nem szeretem és kész. Az alkohol rengeteg bajt okoz - szegény gyerekek, akiknek iszákosak a szülei. Nem lesz semmi baj.
2019. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért annyira felnőhetnél agyban, hogy az önkívületig, hányásig ivás és az absztinencia között...
2019. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Sofőr is kell minden bulihoz. Tehát ne aggódj, népszerű leszel.
2019. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A bulik egyáltalán nem vonzanak. Rosszindulatú válaszolók kíméljenek.
2019. nov. 2. 22:17
 7/13 anonim válasza:
100%

Dehogy lesz baj, ha nem iszol, sőt!

Egy darabig biztos hallgatod majd, de ha úgy csinálod, mint én, és minden kínálgatásnál/szekálásnál elmondod, hogy köszi, de nem élsz vele, ráunnak és békén hagynak vele.

Kitartás! Jól csinálod!

2019. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hányásfóbia miatt nem iszom alkohol én sem. Nekem szerencsém van, a barátaim egyáltalán nem néznek ki emiatt, ugyanúgy járok velük bulikba/kocsmázni, csak én általában kólát vagy narancslevet iszom. A barátaidat, illetve a szüleidet minősíti, ha ezzel problémájuk van.
2019. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is max 1-2 sört birok meginni. Nekem is van ilyen fóbiàm. 9 éve hànytam utoljàra és nem tudtam mi történik annyira nem voltam hozzàszokva az érzéshez. Gyülölöm.
2019. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
De miert lenne kotelezo pialni? Nem ertem ezt a hulyeseget. Mifele tarsadalom az amiben egyesek elnek?
2019. nov. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!