Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Második éve járok kondiba....

Második éve járok kondiba. Fehérjét húsból beviszem, meg van hogy fehérjét iszok, de osztálytársam később kezdte mint én, még is jobban kierősödött. (? a kérdőjel csak hogy ki tudjam írni)

Figyelt kérdés
A terembe megdolgoztatom rendesen az izmaim, csinálom rendesen az adott gyakorlatokat, és másnap izomlás is előjön szépen, de még is lassabban kezdek el izmosodni. Valaki aki ebben otthon van tudna segíteni?

2017. jan. 25. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

és milyen edzéstervetek van?

ha a kaja rendben akkor mikrotápanyagok(vitamin,asványi anyagok) és a pihenés lehet gond és/vagy maga az edzés

az hogy izomlázad van, az nem jelenti hogy hatékony jó edzésed van

2017. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A fontosak: Kalória plusz, mert ez nélkül nincs építkezés, (zárójelben genetika, de ne erre fogd) egész napos (minőségi) tápanyag elosztás (fehérje,zsír,szénhidrát,vitaminok,ásványi anyagok stb), helyes gyakorlat kivitelezés, megfelelő edzésterv. Egyáltalán milyen szinten vagy? Lehet a haverod összekeverte az apja hormonpótló kapszuláit a vitaminjaival.
2017. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egészségügyi problémára is utalhat. Nekem például szar az emésztésem.
2017. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak zsírba szedett fel pár kilót és még úgy néz ki mintha izmos lenne
2017. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát a terem tulajdonos összerakott nekem egy edzés tervet. A gyakorlatokat szépen csinálom, meg van hogy mások is segítenek akik már lent vannak évek óta. Hétfő kedd csütörtök péntek járok a terembe, előtte mindig jól bemelegítem az adott izmokat amikre edzek. Edzés után megiszok egy fehérjét, meg ha jól esik, akkor eszek valamit. Lehet az étrenddel lesz a baj, mert nem vagyok egy evős típus. Van arra valami megoldás?
2017. jan. 25. 22:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Az evésre csak az evés a megoldás, mást nem tudsz sajna csak erőltetni. Esetleg próbáld zsírral bevinni a hiányzó kalóriákat. 100g teperő több mint 800kcal, csak szemléltetésképp.
2017. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szóval mindenképpen ennem kell mint egy ló. és ezekről a fehérjék, keratin meg amiket árulnak azokról mi a véleményetek? érdemes? ér valamit? vagy árt valamit?
2017. jan. 25. 23:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kalóriatöbbletben kell enned, igen, ezt nem kerülheted meg. Enni szerintem túl könnyű, de tudom, nem vagyunk egyformák.

Evés (kalória, fehérje), megfelelő edzés és pihenés, nem túl sok stressz... Ezek mind fontosak.

2017. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zedricht ***** válasza:
Fehérje akkor kell, ha nemtudod bevinni a fehérjét, kreatin meg elég egy olyan 2 év edzés után. A kretin az egy erőfokozó amivel nagyobb súlyokkal tudsz edzeni. De én aztmondom amíg nem akadsz el addig felesleges. Nyílvány az egyik legjobb kiegészítő, de ráérsz.
2017. jan. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kreatin nem nagy szám. Fehérje se jó, csak rendes étrenddel.
2017. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!