Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon unatkozom suliba mit...

Nagyon unatkozom suliba mit csináljak? Ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Többiek állandóan beszélgetnek. Én nem tudok velük úgy semmiről mert nem bízok bennük, nem tudok nekik úgy őszintén semmiről beszélni. És azt is tudom hogy mindegyik osztalytarsam olyan hogy mindig azt mondják le aki épp hiányzik másnap meg puszilgatjak egymást és úgy csinálnak mintha legjobb barátnők lennének.

Középiskola másodikos vagyok.

És ilyen fél órás szünetekben tényleg nagyon unatkozom, telon szoktam játszani de már unom

Lany vagyok


2019. nov. 20. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mekkora az iskolád, de ha elég nagy akkor menj ki sétálni, vagy állj sorban a büfében valamiért. Nem értelmes elfoglaltság, de az időt elviszi.

Ha értelmeset akarsz csinálni, akkor csináld a házidat, vagy olvass, vagy ha van hobbid (pl rajz) akkor azt.


De a legjobb lenne, ha erőfeszítést tennél, hogy találj barátokat. Nem hiszem el, hogy mindenki pletykás és rosszindulatú az osztályodban/evfolyamodban... Bárki bármit mond, ez ezerszer elviselhetobbe tenné a gimis eveidet, hidd el.

2019. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyedül nem esik jó sétálni. Büfé 5 perc kb

De ez ilyen pletykas osztály,en rajzolni nem tudok, olvasni nem lehet mert hangoskodik mindenki

2019. nov. 20. 21:40
 3/7 Vree ***** válasza:

Én kizárólag az unalmas órák miatt tanultam meg rajzolni :D

Gimiben meg egy másik sráccal leugrottunk szünetben az udvarra folyton, kosarazni egy gyorsat, ilyesmi. Erre például nem jöttem volna rá soha, hogy ilyet lehet, ha ő nem barátom.


Szerintem aszerint, hogy fizikai vagy intellektuális beállítottságú vagy, csinálj valamit, amivel az eszed vagy a tested lefoglalod vagy edzes. Játszhatsz fidget spinnerrel, olvashatsz magaddal hozott könyvet, szerkeszthetsz keresztrejtvényt, hallgathatsz zenét. Vagy átismételheted az anyagot.

2019. nov. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ha órán unatkozom mindig házit csinálok, annál kevesebb van délután

gyakran alszom

imádok hímezni, kéz ügyességem (pl rajzhoz) nincs de ez megy és elveszi az időt

olvass (fülhallgatóval ha zavar a zaj), néha rádiót/zenét hallgatok

ha van neted akkor nézhetsz videókat/filmet

vagy nekem vannak más osztálykból barátaim s hozzájuk szoktam benézni amikor már nem bírom az osztályban

2019. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig megcsináltam a házit, legalább otthon nem kell.

Ha volt kedvem, akkor tanultam dolgozatra...de általában rajzoltam, vagy játszottam én is a telómon.

2019. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha van olyan akivel jól érzed magad (sulin kívüli barát pl), akkor hívd fel néha néha.. de a házi írás is jó ötlet, vagy az evés az jó elfoglaltsag, vigyél sulkóba valami egeszsegeset és egyél.. vagy ha suliban van mikró, akkor csinálj teát pl (viszel mekis cukrot vagy akármi, lazán megoldod, én is tavaly csomószor csináltam teát) remélem kicsit is segítettem:)
2019. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvass lokált,vagy valami könyvet,de a legjobb tényleng az lenne ha szereznél barátokat.
2019. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!