Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszettem egy tanárnak?

Tetszettem egy tanárnak?

Figyelt kérdés

Van egy tanár a volt iskolámban, aki soha nem tanított, csak néha bejött helyettesíteni. Azóta leérettségiztem és most visszamennék az iskolába, hogy rendezzek vele egy dolgot. Valószínűleg tetszettem neki, az osztálytársaim mondták, hogy mindig utánam fordult és gyakran nézett, néha felvont szemöldökkel. Egyszer "drágámnak" szólított.

Mit tegyek? Jól estek tőle ezek a dolgok és most visszamennék az iskolába megkérdezni, hogy tényleg tetszettem-e neki. Csak ennyit szeretnék tudni. Érdemes ezt megtennem?



2019. dec. 22. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ne égesd magad
2019. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy tetszettél, nem a diákjaik közül vàlogatnak azok. A csinos tanár kollégája az viszont lehetséges.
2019. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes. Mi van akkor, ha ezt szimplán beleképzeltétek? Csak leégetnéd magad.
2019. dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ne csinálj hülyét magadból, és ne hozd őt ilyen hülye helyzetbe. Ha annyira tetszettél volna neki, már rég egyértelművé tette volna.
2019. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!