Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezek után ti bíznátok az...

Ezek után ti bíznátok az osztálytársatokban? Facebook. L

Figyelt kérdés

Osztályom lelkesen készül a szalagavatóra, én kijelentettem, hogy nem megyek, tanároknak és osztályomnak más a véleménye. Egyik osztálytársam, volt padtársam beletörődött ebbe.


Ma üzenetet küldött, hosszan, amiben leírta lényegében, hogy mennyire egoista és mi egyéb vagyok, amiért nem megyek el.


Én is hosszasan válaszoltam, mert azt hittem, ezt már tisztáztuk. Nem vagyunk barátok, nem is a szívem csücske, viszont bíztam benne. Erre írja, hogy ó, azt nem is ő írta, hanem másik osztálytárs, akivel a videót csinálják a szalagavatóra. Ha oda írja a nevét, hogy Pl.: Ilona, nem írok vissza neki. Nincs bajom "Ilonával", csak éppenséggel nem akarok rosszban se lenni vele, merthogy valamilyen szinten beto*ok tőle, ő az akivel soha nem állnék le veszekedni. Konkrétan már nem bízok abban sem, hogy éppen mikor ül a tényleges volt padtársam a teló mögött. Nem merek semmi személyeset, igazi véleményemet leírni, nehogy olyat beleírjak, amit amúgy nem mondanék ki alapjáraton a másiknak. Azt meg már ő sem tudja, a volt padtárs, hogy esetleg visszagörgetett e az üzenet között.


Sírógörcsben érzem magam ettől.


Rengeteg titkát őrzöm, olyanokat amiket azt hiszem a legjobb barátnőjének se mondott el, mert tudja, magamban tartom, és ez a továbbiakban is így lesz. Erre ez. Őt ez nem érdekli, szerinte semmi érdekes nem történt, és amikor kértem, fő a biztonság, törölje ki az üzenetet, én lettem elküldve, hogy hagyjam a f**zságaimmal, rengeteg dolga van.



2020. jan. 9. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már két ember tud valamitől, akkor az már nem titok...

A szalagavatóra nem elmenésből meg nem kell ekkora felhajtást csinálni. Senki részéről sem

2020. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végül is igen. Nekem annak minősül, ha az illető akinek elmondom tartja a száját. Ő tudja, hogy nem kotyogom el, és nem is tettem.


Én nem csinálok, szépen elmondtam, hogy nem megyek, és ezt nem hajlandók megérteni.

2020. jan. 9. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalka vagy, majd megtanulod, hogy amit tényleg titokban akarsz tartani, azt meg kell tartanod magadnak. Bármennyire is megbízhatónak tűnik a másik.
2020. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!