Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Két barátom kilyukasztotta a...

Két barátom kilyukasztotta a vizespalackom. Mit tegyek? (Nem troll kérdés)

Figyelt kérdés

Mielőtt teljesen hülyének néznél xd, kérlek olvasd el ezt a kis történetet.


Jöttem haza két barátommal, amikor a reggel anyukámtól kapott vizespalack ki esett a táskám oldalsó zsebéből. Az egyik barátom viccből ráment biciklivel, a hásó kerékkel húzta a flakont, mire az kidurrant. A másik haver, mondva ennek már úgy is mindegy, rálépett, amitől méglyobban szétszakadt.

Ekkor nagyon furcsa, mély érzelem tört ki belőlem, anyukám nekem vette a pénzéből, most pedig mások taposnak rajta.

Lehet ez valakinek nagyon furcsán hangzik, ez csak egy üveg, 70 ft, stb. De akkor valahogy mégis másnak éreztem.

A fiukkal még sose vesztem össze, legjobb barátaim, először ezt se szánt szándékkal csinálták, ők lehet nem tudták, hogy nekem milyen fontos ez a palack. Dehát akkor is, most nagyot csalodtam bennük.

Azt hiszik következmény nélkül meguszhatjak ezt? Az az alap, hogy a srác flakonjaba lyukakat szurok, es amikor inni probal leönti magát, de ezen kívül mit csinaljak?

Valahogy ez a törtenet nem tud nyugodni hagyni.


Ha valaki azt gondolná hogy hisztit csapok 70 ft ért, annak üzenem, hogy itt más van a hátterben. Mint valami ösztön, hogy a szüleim pénzét bem hagyom veszni. Valami hatalmas bosszura keszülök.



2020. jan. 23. 19:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyenek egyáltalán barátaid, és akkor ép marad a palackod, amit a szüleid a saját pénzükből vettek neked.
2020. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
66%
A barátodnak meg az ő szülei veszik a palackot. Az ő érzelmei nem jelentenek neked semmit?
2020. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Rodi91 ***** válasza:
62%
Ha ők eleinte nem direkt csinálták,akkor minek forralsz bosszút? Ez nagyon kicsinyes,főleg,ha a legjobb barátaid.
2020. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogok semmi bosszút tervezgetni, nekem is jobb úgy, csak fáj ez az emlék.
2020. jan. 23. 19:50
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

Mondom a tuti tippet.

Mász be a szobájukba és bulj el az ajtó mögé.


Majd várd meg hogy 70-80 év múlva végelgyengülésbe meghaljanak.


Tuti siker én is egy ajtó mögül írok,már 34 éve várom hogy az aki az ovodában elvette a macimat végelgyengüljön vagy rákot kapjon.

2020. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#4

Hahaha annyira vicces vagy, kár hogy csak egyszer lehet a piros kezet megnyomni, persze csak miután abbahagytam a röhögést.



Ezen a történeten én semmi vicceset nem találok, engem bánt ez az egész, de azert te mond a tuti tippet, az az.

2020. jan. 23. 20:07
 7/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem szimpatikusak az ilyen "ha nekem rossz, másnak is legyen rossz" típusú emberek, mint te. Meg nem is az, hogy nem szimpatikusak, de ez a gondolkodásmód nem is egészséges és nem is normális. Szerintem pszichológushoz kéne menned.
2020. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sorry nem #4 hanem #5
2020. jan. 23. 20:13
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező,te meg jelentve vagy és egy diliház felkeresését ajánlom.
2020. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Na meg 6 évesek nem irhatnak az oldalra,kedves kezelt beteg.
2020. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!