Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha lenèznek az...

Mit tegyek ha lenèznek az egyetemen a tanárok és a diákok?

Figyelt kérdés
Pedig nem bántam senkivel se rosszul és nem is vagyok bekèpzelt.
2020. jan. 30. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet az a "baj" :/
2020. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán ezt tőlük kellene megkérdezned.
2020. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell elképzelni pontosan, hogy lenéznek, miben nyilvánul meg ez? Főleg mondjuk a tanárok oldaláról? Nálunk a tanárok azt se tudják kik vagyunk, nemhogy még lenézzenek.
2020. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is van egy srác, akit "lenézünk", legalábbis én már fogom a fejem, mikor megszólal, a FB csoportban pedig laugh rectolják a kérdéseit. Ő se bánik rosszul senkivel sem, nem is beképzelt. De mindig nagyon hülye kérdéseket tesz fel, és ha valaki kérdez, akkor 90%-ban ő az.
2020. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utcsó, ELTE BTK?
2020. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Rossz maga a tudat is, hogy egyesek még úgy gondolkodnak mint a négyes hozzászóló ...


Nem gondolom, hogy meg kéne valakit vetni és le kéne valakit nézni csak azért mert más a személyisége és ez nem abban nyilvánul meg, hogy másoknak rosszat tesz. Azt hinné az ember, hogy egyetemen valamivel érettebbek járnak ...

2020. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a lenézés?
2020. febr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Elég nehéz szakra járok.

Pár matekos tárgyból nem vagyok elég jó. és többször is hallottam hogy nevetnek a gyengèbben teljesîtő szemèlyeken.

Azt vettem észre hogy akik csalnak bunkóak velük rendesek akik meg nem ilyen szemèlyisègűek őket meg hülyének nézik kb.

2020. febr. 1. 08:15
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Kiszabadultak a középiskolából és most nagylánynak/nagyfiúnak képzelik magukat. Ezek valószínűleg akkor is így fognak viselkedni, ha munkába kerülnek. Sokan azt gondoljuk, hogy az egyetemen felnőtt emberek vannak, akik a diplomájukért vannak ott, de inkább úgy tűnik, hogy egy nagy középsuli az egész.

A tanárok meg... nem akarok bunkó lenni, de nem nagy dolog egyetemi oktatónak lenni, a többsége elég proli alak, ritkaságszámba mennek az igazi, nagy tudású tanárok/profok. Szóval az ő véleményükre se kell nagyon adni. (Ezt csak azért mondom, mert az egyik szülőm is egyetemi tanár és ő szokta mesélni, hogy milyen arcok tanítanak egy egyetemen...)

2020. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6 20 éves korára fel kellene tudnia ismerni, hogy meddig oké a viselkedése, és mikortól ciki, ha csak nem súlyos autista (nem az). Ezt még enyhe autizmussal is meg lehet tanulni.

#7 Max. egymás között megjegyezzük, hogy jaj már megint ő, nem 100-as, stb. De semmiképpen nem úgy, hogy ő is hallja. Nem vagyok az az ember, aki megaláz másokat. Nekem azt jelenti a lenézés, hogy én magam elkönyvelem valaminek, de nem bántom. Lehet másnak mást jelent.

Kérdezőnek, nem, nem ELTE? BTK, BME.

2020. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!