Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen vannak...

Melyik egyetemen vannak normális lányok? Nem azokra gondolok, akik lenéznek mindenkit, hanem akik átlagosak és érzelmilek nem égtek ki? Corvinuson nem sok normálisat találtam.

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért nem így van. Mindenhol vannak normálisak is és nem normálisak is fiúkból és lányokból is. Én Debrecenbe járok :D
2013. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos...Nálunk szinte csak érdekbarátok vannak...Talán az építészeknél van némi összetartás,de a másik két szak elég sznob...
2013. jún. 29. 14:42
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj, de arra még nem gondoltál, hogy ha szerinted rajtad kívül senki se normális, akkor inkább veled van a baj?
2013. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam,hogy rajtam kívül senki se normális...

A nem sok az nem egyenlő senkivel...gondolom Corvinusos vagy...de lehet tévedek...

2013. jún. 29. 15:00
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Tévedsz, közöm nincs a Corvinushoz. De a feltételezés azért árulkodó arról, hogy hogy is állsz az emberekhez:)
2013. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ha neked ez jön le akkor no comment...
2013. jún. 29. 15:46
 7/12 anonim válasza:

Kedves nem tudom ki! (Nem a kérdező!)

Néztél már szét rendesen az utcán?

Na a Corvinus tele van olyan emberekkel, amelyekből az utcán többet látsz, mint normális emberből!

2013. júl. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

én corvinusos vagyok, és normális.


amúgy minden egyetemen vannak normális (és átlagos) lányok, csak ők azok, akiket úgysem veszel észre, ezért meg sem ismerkedsz velük. szerintem.


de ha már itt tartunk, normális ffiak is hiányoznak a corvinusról. JA, vagy csak nem találtam meg őket? lehet, hogy rossz körökben mozgok...?

2013. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem,a páwákat nézem,ha erre célzol.
2013. júl. 15. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Melyik karról van szó a Corvinuson?
2013. júl. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!