Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesitanárunk miért nem szól...

A tesitanárunk miért nem szól rá a lányokra, hogy vegyenek fel hosszabb nadrágot?

Figyelt kérdés

Pár lány olyan rövid gatyában van tesiórákon, hogy az már nagyon durva.

Engem nem zavar:), csak egyszerűen nem értem, miért nem szól rájuk a tanár.



2020. febr. 11. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

"Igen, kilences, ám benne van az iskola házirendjében, hogy, "a lányok zokniig érő fekete nadrágban vesznek részt a testnevelés órán.""

Ezt korábban is leírhattad volna, mert az egész dolog úgy tűnt, mintha csak személy szerint téged idegesítene.

A tesitanár minden bizonnyal nem tartja túlzottan fajsúlyosnak a házirend ezen pontját - akár maga se ért vele egyet, vagy egyszerűen túl csipcsupnak találja ahhoz, hogy ügyet csináljon belőle.

2020. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Bocsi.

Azért írtam, hogy egyházi suliba járok, mert azt hittem, hogy ebből tudni fogjátok, hogy ilyesmik le vannak írva a házirendben, nem írtam ki ezt külön.

2020. febr. 14. 20:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha a házirendben is benne van, akkor csak szimplán nem tulajdonít neki akkora jelentőséget. Egyébként nálunk meg pont a rövidnadrág az elvárt télen is, nyáron is, kint is, bent is.
2020. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz,miert ment tesi tanarnak?? Ez az egyetlen szepsege a szakmajanak,h nezheri a kislanyokat rovidgatyaban.
2020. júl. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14, mindenki magából indul ki. ;)
2020. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Japánban meg direkt sportbugyi van, olyan, mint a bikinialsó.
2022. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!