Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igazságos volt a tesitanárunk?

Igazságos volt a tesitanárunk?

Figyelt kérdés
Még suliban az egyik osztálytársunk megégette a bokája feletti részt és a tesitanárunk azt mondta, hogy így is kell tesiznije. Tudom, hogy ettől még tudott tesizni, de szerintetek igazságos volt, hogy kellett tesiznie?

2016. aug. 24. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha tudott így tesizni akkor igen.

De ez még semmi az én volt tesitanáromhoz képest. Ő az asztmásokat futtatta addig, amíg be nem fulladtak, mert szerinte nincs is ilyen betegség és csak megjátszották, hogy ne kelljen tesizniük.

2016. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha a gyerek nem hozott orvosi igazolást, akkor a tanár nem engedheti meg, hogy ne vegyen részt az órán.
2016. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazolása nem tudom, hogy volt e. Szerintetek erre adott neki igazolást az orvosa?
2016. aug. 24. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha látta hogy az osztálytársadnak fáj és mégis tornáztatta, nem volt emberséges.
2016. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha jó gyerek én megengedtem volna neki hogy ne tornázzon, de csak aznak, másnap kötelező ha nincs papír.
2016. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
az nap*
2016. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első, a mi tesitanárunk is ilyen volt
2022. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!