Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek holnap illene az...

Szerintetek holnap illene az igazgatónőtől elnézést kérni?

Figyelt kérdés

Ma este az iskola igazgatónőjének aki velem egy utcában lakik, odaköszöntem kissé fennhangon és parasztosan, hogy "szelusz!"


Sötét volt így összekevertem a másik szomszéddal, neki szoktam így köszönni.


Utána azonban egyből leesett, hogy ő az. Szerintetek illene ezért holnap elnézést kérni? Vagy hagyjam a francba, úgyis elfelejti?



2020. febr. 16. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted valami dilis, hogy “úgyis elfelejti”?

Hidd el a felnőttek is rendelkeznek memóriával. Odamész, megmondod nem láttad jól. Ennyi. Így egyenes embernek fog tartani. ha elsunnyogsz, azt sem fogja elfelejteni.

2020. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Ma amikor elmész mellette, udavariasan és hangosan köszönsz, hogy "Jó napot kívánok igazgatónő!". Ha megemlíti a tegnapi esetet, elnézést kérsz, ha nem, akkor hagyd.


Egy igazgatónő is ember, ezért emberként is kell vele bánni, tehát legközelebb ott helyben tedd hozzá, hogy elnézést, jó napot kívánok.


Amúgy én inkább furcsának szoktam találni, ha valaki odajön, hogy ő nem úgy akart köszönni, nem úgy akart rám nézni, stb.

2020. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem hagyjad. Nincs ebben semmi.
2020. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!