Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Üdv tudja már valaki mikor...

Üdv tudja már valaki mikor nyitnak az iskolák újra ki?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ebben a tanévben már tuti nem, de szeptemberre szerintem lezajlik
2020. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Erre a tanévre már szinte biztosan nem.


A Szeptemberben esetleg lehet reménykedni.

2020. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Senki nem tud még pontos infót, most még csak találgatni lehet, de felesleges. Majd bejelentik, ha lesz valami fejlemény.
2020. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Még most rohanunk bele a járványba, kovetkezo lrpes a teljes kijarasi tilalom lesz...

Ha Kinahoz hasonloan sikerulne megfogni a jarvanyt, akkor bo 2 honap. Azaz még vagy 6 hetig nem is kell iskolakra gondolni.

Otthon kell sajnos a diakokat szorosan fogni nekunk szuloknek es remelhetoleg a tsnarok is belejonnek a tavoktatasba...es a gyerekek meg rajonnek az o erdekuk is az otthoni tanulas.

2020. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
A Jóisten ő eddigis tudta, szerintem őrajta kívül nem sokan. Az a jövő még ilyen szempontból labilis, instabil. Tehát szerintem ezt nem lehet pontosan meghatározni. Tehát például napra pontosan, de talán még hétre pontosan se lehet, hogy a jósok se tudják még hétre pontosan se megmondani; bár lehet, hogy ők igen, de okés, talán max hétre, de napra nem hinném. Na jó, talán létezhet közülük annyira tehetséges, de gőzöm sincs; meg ők se szoktak 100%-ra dolgokat mondani, de ilyen 90-re. -szerintem.
2020. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Júniusra várják a tetőzést, szóval megnyugodhatsz, nem nyitják ki szeptemberig a sulitokat.
2020. márc. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Amikor a mozik.
2020. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!