Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségizők! Ti fogtok...

Érettségizők! Ti fogtok maszkot viselni az írásbeli közben? És előtte-utána?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Közben biztosan nem. Borzasztóan zavarna, és eleve segít koncentrálnom, ha közben ihatok vizet és bekaphatok egy-egy szőlőcukrot. Nincs kedvem az előbbiek miatt fel és levennem a maszkot tíz percenként.

Autóval visznek és hoznak, szóval igazából csak a folyosón lesz rajtam, legalább lesz egy emlékezetes kép a barátokkal.

2020. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
csak előtte és utána. Bár addig még akár kötelezővé is tehetik.
2020. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagy a maszkhoz szokva, többet ártasz vele, mint használsz, ha akkor is hordod, amikor nem kötelező, mert igazgatod.


A másik meg, hogy egy maszk hosszabb időre már zavaró. Melóhelyre be kellett mennem egyszer személyesen és kb 3 órán át voltam maszkban. Utána maga volt a gyönyör, hogy rendesen kaptam újra levegőt.


Most képzeld el egy olyan szituációban, ahol koncentrálnod kell.


A tömegközlekedésen kötelező lesz a maszk viselete.


Utána iskolában alapos kézmosás, a teremben leülsz.

2020. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem! SOHA!
2020. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Én teljesen biztos vagyok benne, hogy kötelező lesz.

Egyebként meg lehet szokni, ha van otthon, akkor 1-2 órakra vegyétek fel, hogy ne legyen olyan szokatlan az érettségin.

2020. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

"Én teljesen biztos vagyok benne, hogy kötelező lesz.“



100% hogy nem lesz kötelező.

Innentől fogva adtunk a szarnak egy pofont. Most akkor vagy mindenki viseljen vagy senki.

Az hogy viselje aki akarja az egy nulla egy semmi. Vagy mindenkinek legyen kötelező vagy ha van olyan aki nem, akkor onnantól az összes többi is minek visel.

Mert ha aki nem visel épp az fertőz akkor onnantól hiába visel az összes többi is....

2020. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Én ha most érettségiznék, hoznék annyi áldozatot embertársaimért, hogy viselném végig, abba nem hal bele az ember. Még így is azt mondom, hogy tudom, mennyire stresszes az érettségi és koncentrálni is kell. Ettől függetlenül megértem, ha valaki ilyen stresszes és koncentrációt igénylő helyzetben nem akarja viselni, de ezzel árthat másoknak. Eleve hülye szituáció...
2020. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Én nagyon izgulós fajta vagyok szóval lélegeztetőgéppel fogok vizsgázni.
2020. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

"valaki ilyen stresszes és koncentrációt igénylő helyzetben nem akarja viselni, de ezzel árthat másoknak"



erre lenne egy halál egyszerű megoldás. Érettségi kezdés előtt 2 perccel na gyerekek kin NINCS maszk? 2 emberen? Oké.

Akkor az a kettő feláll és irány haza. Az érettségit meg le lehet tenni majd októberben. Egyetemi felvételi helyből felejtős.

Na egyből előszednének a föld alól is egy maszkot.


Ennyi lenne a megoldás.

2020. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

#9

Csakhogy nem te hozod (szerencsére) a szabályokat. Az érettséginél sokkal nagyobb problémákat is meg kéne oldani, például a boltokban uralkodó káoszt.


Amúgy nálunk egy tanár se dobná ki emiatt a diákot, már volt erről szó. Nekünk mindegyikük azt mondta, hogy úgy írjuk, ahogy nekünk kényelmes, ha pedig kérdezik, azt mondják, amit hallani szeretnének.

(#1-es válaszoló voltam)

2020. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!