Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nehezebb feladatokat fognak...

Nehezebb feladatokat fognak adni érettségin?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván, hiszen nem lesz szóbeli.
2020. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%
Igen. Lesz most sziklamászás, zabaverseny, pálinka ivó verseny, sumo birkózás. Szóval készülj, hogy sikerüljön és ne maradj éretlen.
2020. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez éppen ezért jó nagy kitolás, nem gondolod? 25% a kettes, ami sima feladatokból meg is lenne, de ha valami olyant adnak, ami 4es, 5ös szint, azzal mit kezdjen aki csak 3asért megy?
2020. ápr. 18. 10:12
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Erre majd az érettségi után tudok választ adni.:)
2020. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, mert az írásbeli feladatokat már több hónapja elkészítették gondolom, ilyen feladatsorok összeállítása óriási munka. A másik könnyítés, hogyha valaki írásbelin nem éri el a 25%-ot, de eléri a 12%-ot, akkor szóbelit tehet. Az új Kormányrendelet 3.§, 2.bekezdés.
2020. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, a feladatsorok rég kész vannak, nem tehetik meg, hogy változtatnak rajta.
2020. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem gondolnám
2020. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem. És Ne aggódj. Amikor én voltam végzős, riogattak minket páran, nagyon rettegtünk és utána csak éztük, hogy ez volt az érettségi... Kb semmi az egész. Nekem eléggé jól ment, semmiségnek tűnt, pedig nem vagyok egy észlény. Készültem rá és átmentem.


Ráadásul, most szóbeli nem lesz. Az csak azért sz.pás, mert én az egyik tárgyból egy egész jegyet javítottam anno a szóbelin, de az előnye, hogy májusban túl leszel az egészen.


A szóbeli is egy könnyű menet volt, felkészültem, tanultam egy hónapom szabad volt, amit csak tanulással kellett tölteni, visszagondolva egy szép, kényelmes szakasza volt az életemnek, de nagyon sokat stresszeltem, hogy sikerül e a szóbeli, mi történik a szóbelin, már nagyon túl akartam esni rajta - és jó, hogy az idén felvételizőknek nem kell ezen a stresszen átmenniük.

2020. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
44%
Igen, már lesz összeadás és kivonás is, de csak tizes számrendszerben, hogy mindenki átmenjen.
2020. ápr. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. válaszoló és jobban érzed magad most, hogy ezt ideírtad? :)
2020. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!