Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan döntik el, hogy milyen...

Hogyan döntik el, hogy milyen feladatokat adjanak az emelt informatika érettségin?

Figyelt kérdés

Az első feladatban van 3 lehetőség. Word, PPT és webszerkesztés.


Hogyan döntik el, hogy melyiket rakják bele?


Teljesen random? Vagy egy magasabb pozícióban lévő ember rábök hogy "idén ezt szeretném"? :)


(Tudom nem igazán változtat a helyezen ha megtudom, mert bármi lehet, csak kíváncsi vagyok hogyan működik)



2018. ápr. 24. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg sorsolják egy titkos feladatbankból. Ha jól tudom (nem publikus) nem feladatonként, hanem a komplett feladatsort.
2018. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. A feladatsorokat pedig egy erre felkért bizottság állítja össze a követelmények alapján.
2018. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy a komplett feladatsort sorsolják, az teljesen publikus, jogszabály írja elő.
2018. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kovács22 válasza:
hogy a tanár ki bírja javítani
2020. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!