Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » ELTE-n milyenek a diákok?

ELTE-n milyenek a diákok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Jobbára fiatalok. Miért, mennél oda oktatni?
2020. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szuper tanulók vannak. Jelentkezz bátran! Szerintem felvesznek...portásnak...
2020. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Vannak fiatalok, vannak idősebbek. Jófejek, bunkók,elvontak, drogosok, furák,rokkantak, még autisták is vannak...Ez egy nagy közösség, egy csomó emberrel, nyilván mindenféle van. :D Többnyire azért nem a hülyék járnak ide. Bár miután bekerülsz már kérdéses, hogy ki a hülye, és ki aki nem.
2020. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Van pár ott végzett ismerősöm és emberfüggő.


Van, aki nagyon normális és mesélte, hogy egyetemen normális emberekkel barátkozott Komolyan vették a tanulást, ahol tudták, segítették a másikat a tanulásban és ez oda-vissza működött, nem egymást használták ki, életképesek voltak és nagyon okosak. Volt olyan ismerősöm is, akit már, ahogy felvettek, elszállt magától és úgy ment oda, mintha ő xarta volna a spanyol viaszt.


Amúgy egy vicces sztori;


Nekem egyik barátnőm Pázmányos volt és elment a gólyatáborba. Mesélte, hogy az ELTE BTK is ott táborozott. (csak külön-külön részén a helynek)


Barátnőm egyik este ment a konyhára, mert nem találtam az öngyújtóját és gyufát akart kérni, de nem találta a konyha épületét, szóval ott bolyongott elveszetten, pont az ELTE-sek tábora mellett, akik, ahelyett, hogy megkérdezték volna, hogy tudnak e segíteni neki vagy valamelyikük odament volna és megkérte volna, hogy ne kóboroljon arra, elkezdtek neki énekelni kórusban egy dalt, amiben arra kérték, hogy menjen el onnan. :D

2020. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen választ vársz erre, több tízezer emberről van szó akik ezer féle dolgot csinálnak. Még arra se nagyon lehet válaszolni, hogy 1 konkrét szakon milyenek az emberek.
2020. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!