Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Mindig nekem kell...

Mit tegyek? Mindig nekem kell elküldeni a matek házit mindenkinek. De ha nem teszem, akkor ki fognak utálni.

Figyelt kérdés

Múltkor amikor elküldtem nekik (mert nem hagytak békén), akkor lemásolták. Voltak benne hibák és a tanár észrevette, hogy lemásoltuk egymásról (vagyis ők rólam). Ma megint kérik, mert ma van a határidő (holnap május 1.), és tőlem kérik. Nem én vagyok a legjobb matekból, de tőlem kérik folyton. Ha azt mondom, hogy nem, akkor szerintem én leszek a foosfej, meg a szaarfej, mert nem adom nekik oda.


Mit tegyek?


2020. ápr. 30. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez miatt kiutálnak akkor jobb is. Nem csinálnak semmit,de bukni meg fekete pontot kapni vagy mi a bánat van most nem akarnak ezzel tartanak sakkban.


Te kapsz valami leckét vissza cserében?

2020. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fosfej voltam, nem érdekelt az egész.


Te meg így is szívsz miattuk, kihasználnak.

2020. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj már rájuk, hogy most te szeretnéd elkérni, mert nem tudod megcsinálni. Kíváncsi vagyok, fognak-e segíteni.
2020. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem fognak segíteni. Ezt én is tudom, hülye nem vagyok.

Pont azért kell nekik, mert nem akarnak semmit se csinálni, meg alapból nem is tudják. Már nagyon unom.

2020. ápr. 30. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is irj ràjuk hogy te kéred a hàzit. Igy tàdààm töled nem fogjàk.


Ezt tipikusan alkalmazzàk penzügyekben is. Ha nem te akarsz lenni a hitelezö neked kell kérni mindenkitöl (csak ugy heccböl)igy téged nem fognak zaklatni

2020. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem érdekelt odaadtam a többieknek :D

2 es voltam matekból és óra előtt csináltam meg.

Mindenkié szar lett jól ki is akkadt a tanár, hogy hogyan lehet mindenkié ugyan úgy elrontva. Deh nah engem nem érdekelt xd

Sztem te csak csináld meg ha elkérik ad oda és ne foglakkoz vele.

2020. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

"Ezt én is tudom, hülye nem vagyok."


De, pontosan az vagy, hülye. Hagyod magad kihasználni.

2020. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nem tudom azt mondani, hogy tőlük kérem, mert a tanár beírta Classroomba, hogy kiknek nincs kész, és akiknek nincs, az a mai nap folyamán küldje vissza. És én nem voltam abba benne, mert a matek tanár a nevemnél kipipálta.
2020. ápr. 30. 19:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el nekik, de pár helyen direkt rontsd el, így rád nem gyanakszik a tanár, a többiek viszont remélhetőleg nem kérik el többet tőled.
2020. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól mondják, csináld meg hibásan, azt kuldd el nekik, a magáét meg jól. Párszor eljátszod, és lekopnak rólad.
2020. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!