Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt osztálytársnak (akivel...

Volt osztálytársnak (akivel együtt voltam) illik ballagási képet adni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez illem kerdese lenne. Mi nalunk nem is volt ilyen.
2020. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
illik, de te egyéni döntésed
2020. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ami meg kotelezo vagy javasolt azt ugyis elmondjak, nem?
2020. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Haúgy érzed, hogy vagytok olyan jóban,és neked sokat jelentene, ha elfogadna tőled egy képet-vagy úgy érzed, hogy ő örülne neki, és nem lenne ciki, hogy ráerőltetésnek , meg tukmálásnak érzed-, akkor adjál neki; de ez nem ilyen külső kényszer alapján megy.
2020. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*SZóval ha nincs olyan érzésed, hogy nagyon ciki lenne, mert biztos visszautasítaná, úgyhogy tuti nem kéne, és egyáltalán nem is akarod, maximum "illemből" "kellene"
2020. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*Szóval ha érzel belső késztetést, hogy adj, és neked ez fontols lenne , akkor adj, de ha úgy gondolod, hogy nem kell; vagy ciki lenne, mert nem akarná átvenni, elfogadni, ilyen esetekkor pedig nem kell.
2020. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagy vele, akkor adhatsz.
2020. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

*de inkább azért kérdezd meg előre szerintem; hogy szeretne-e egyet a ballagási képeid közül,és akkor nem égsz be, hogy "tessék, ezt neked hoztam"; és akkor ő meg, hogy "Bocsi, de nem kell.

Tehát,ha szívesen adod,és nem érzed kényszernek, és neked örömet okozna, ha lenne egy ilyen képe rólad, akkor adjál neki ilye.t

2020. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen.
2020. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kérdés, hogy az exednek adjál e egy (tablóra készített) képet magadról?


Ez nem illik vagy nem illik kérdés, mi nem cserélgettünk képeket. Ha úgy érzed, vagy vele azóta i olyan jóban, akkor adj, ha nem, akkor ne adj.


Amúgy én egy barátnőmtől kaptam egyszer egy fényképet saját magáról és kicsit furcsának találtam. Egy közös képre azt mondtam volna, hogy rendben, de egy kép saját magáról kicsit furcsa volt. Viszont annyira nem botránkoztatott meg, eltettem emlékbe, elvégre kedveskedni szeretett volna vele.

2020. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!