Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik karácsonyra elmenni a...

Illik karácsonyra elmenni a párom rokonaihoz, ha csak 3 hónapja vagyunk együtt? (Nagy szülők, Nagyszülők testvérei akik külön helyen laknak).

Figyelt kérdés
Nem akarok kellemetlenkedni, akárhogy is nézzük plusz egy "éhes száj" akit nem is ismernek.

2019. dec. 17. 07:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem.

En biztos nem vinnek haza valakit, akivel csak 3 honapja vagyok egyutt, es nem is mennek el a parom csaladjahoz, fuggetlenul attol, hogy szuper a kapcsolat es komolyan gondoljuk.

Jovore viszont mar belefer.

2019. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha meghívtak és szeretnél velük megismerkedni, akkor igen. Kéretlenül beállítani vagy meghívatni magad nem.
2019. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ meghívtak -e magukhoz. Ha nem, ne menj, majd jövőre.

Ha meghivtak menj.

2019. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonymousreview60 ***** válasza:
48%
Nem. Túl korai. A fél év is. Az egy évnél már érdemes.
2019. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Emberfüggő. Ha a nagyszülők azt vallják, hogy az számít, aki már az unoka házastársa, akkor nem biztos, hogy örülnének neked.

De másoknál meg egyértelmű, hogy együttmennek. Mi 2 hónap után karácsonyoztunk együtt. A férjem első találkozása volt a családommal, mikor egy hétre eljött hozzánk karácsonyozni. Úgy elfogadták, mintha mindig is ott lett volna.

2019. dec. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha meghívnak simán elmehetsz, egyébként a barátnődnek/barátodnak? tudnia kell a családja szokásait, beszéljétek meg.Az "éhes száj" pedig butaság, gondolom ha már valahol -nagyon helyesen- családi,rokonsági összejövetelt csinálnak nem egy adag kaján múlik a karácsony!
2019. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha hivnak akkor igen.
2019. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha hívtak, menj, de vigyél valamit, ne menj üres kézzel. Sütit, bort, ilyesmit. Ha nem hívtak, csak a párod mondja hogy gyere, akkor szerintem nem illik. :/
2019. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi november 14-én jöttünk össze, de még előtte is jártunk táncolni (gólyabálos táncos történet), szóval már szeptember óta tudták, hogy ebből talán lesz valami. És természetesen eljött hozzánk karácsonyra, és én is hozzájuk. Lehet, kicsit korai tűnt, de én mondtam, hogy csak komoly kapcsolatot akarok, úgyh már az elejétől vegyen komolyan, nekem más nem kell, és így is lett :))
2019. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Mi szeptember végén jöttünk össze 4 évvel ezelőtt.

Karácsonyra mi már tudtunk valamit, amit a szülők, nagyszülők akkor még nem, de ennek tudatában hülyén nézett volna ki, ha külön töltjük az ünnepeket, így jött velem mindenhova, és én is vele.


6 éve az exemmel novemberben jöttem össze, karácsonyra elmentem vele az anyjáékhoz, akiket akkor láttam először (meg utoljára is, de ez most mellékes... 🤣)

2019. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!