Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Adnátok pár tippet?

Adnátok pár tippet?

Figyelt kérdés
Jövőre valószínűleg egyedül leszek lány egy osztályba.(Infóra jelentkeztem.)Ezzel kapcsolatba adnátok tippet,hogy hogyan viselkedjek?(ui. azért írtam ebbe a kategóriába,mert itt több iskolás srác van,mint emberek témába.)
2020. máj. 8. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugyan úgy haverkodj, de szerintem ne legyél annyira közvetlen mindenkivel (nyilván aztán ha kialakul az ottani baráti köröd, nyugodtan, de addig ne nagyon, nehogy félreértések legyenek), de amúgy kicsit talán vonatkoztass el, hogy te vagy az egyedüli lány és mindenki más fiú. Nemtől függetlenül beszélgess, stb. Remélem érted, mire gondolok
2020. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyedül leszel lány, így elég könnyű dolgod lesz, hisz ilyenkor a fiúk keresik a lányok társaságát.

Mivel érdekel mindkettőtöket az infó, így gépekről, játékokról kezdetnek eltudtok beszélgetni, aztán majd meglátod még mkről tudtok beszélgetni.

De ha kevés lány van az osztályban, akkor könnyű összebarátkozni a fiúkkal.

2020. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél jó abban amit tanulsz, akkor tuti fognak tőled segítséget kérni és akkor már szerintem ki van zárva hogy ne legyen legalább 1-2 haverod. Ja és ne legyél befelé forduló, viselkedj velük lazán.
2020. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Annyira kivételezett helyzetben leszel, amilyenben még nem voltál. Konkurrencia sehol, mindenkinek a legjobb oldalad mutathatod. Mindenki segíteni fog mindenben.

Csak azokat hagyd békén, akik nem akarnak közeledni hozzád: vagy párjuk van, vagy problémások.

2020. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel az osztály legjobb csaja, te diktálod majd a csajos divatot az osztályban, nem közösítenek ki és nem beszélnek ki a lányok az osztályban, a mosdóban nem kell sorban állnod... Soroljam még? Arany életed lesz.
2020. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!