Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igazán megy az ismerkedés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán megy az ismerkedés adnátok pár tippet? Nemtudom mekkora hátrányba vagyok többi lent.

Figyelt kérdés

Az van hogy 20 éves létemre eléggé baba arcom van és alacsony is vagyok (173cm) Sokszor kerülök friendzoneba de pl próbálkoztam tinderrel is míg haverjaimnakj 50+ likejuk van nekem 8 és a matcheim pl nem is válaszolnak.

Nemtudom hogy ez tényleg akkora probléma e vagy csak én tudatom be ilyen nagynak de nem érzem magam jól miatta.



2019. okt. 20. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj a 20 éves babaarcodnak,30 éves korodra majd megköszönöd.
2019. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nekem lányként nem megy az ismerkedés, mondjuk én fiatalabb vagyok nálad. Szerintem nem hátrány a magasságod sem az, hogy babaarcod van.
2019. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok én is és nekem is baba arcom van a barátom imádja bennem.(:

Hidd el én se szeretem de nem hátrány szerintem se a magasságod se a baba arcod.(:

2019. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első barátom is ilyen volt, igaz, én csak 150 centi vagyok, szóval hozzám képest góliátnak tűnt :D

Szerintem hagyd a Tindert. Én csak egy nemzetközi levelezőoldalon voltam fent 15-16 évesen, ami NEM társkereső, de mégis mindenki annak használta és vagy szexet akart (pedig a valós korom volt kint, de 30-as arab csávók irkáltak), vagy gyökér, bunkó, creepy kérdéseket tett fel, vagy egyszerűen eltűnt, vagy alapból nem is válaszolt. Tinderre sztem ezek hatványozottan igazak, a többség eleve nem azért regisztrál oda, mert komoly kapcsolatot keres, hanem mert szórakozni akar, növelni az egóját. Ennek megfelelően állj az ilyen oldalakhoz.

2019. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Amùgy tökre birom hogy eddig senki se arra válaszolt amit kérdeztél:D


Amúgy én nem tudom, mert nincs sok tapasztalatom párkapcsolatok terén de youtubeon van egy csomó videó róla, hogy hogyan kell ismerkedni, meg csajozni meg ilyesmi


(A fiúk még előnyben js vannak, mert bezzeg pasizós nem nagyon van)


Ha gondolod privátban megosztok egyet kettőt, amiben szerintem jók vannak, amùgy meg a magabiztosság,meg hogy legyenek ambícióid az elég fontos szerintem


16/L

2019. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Nem véletlenül nincs sok pasizós video. Elég gáz,ha a lány pasizik. A pasizás és az ismerkedés nem ugyanaz.


F

2019. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!