Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Arról mi a véleményetek, hogy...

Arról mi a véleményetek, hogy a 12 éves gyerek énekorán úgy kezdi a felelést, hogy -"-hát aszonydja hogy" ekkor nagylevegőt venne, hogy kezdené az éneklést, de a tanár megrángatja a haját?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Te vagy az a gyerek?

Mennyire rángatta meg a haját?

Am.távoktatás van,szóval ez nem múltkor történt,az biztos

2020. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
47 éve. Nem velem történt, én csak a 3. sorból néztem. Utána egy papírra kiszórta a gyerek a haját.
2020. máj. 25. 10:09
 3/10 A kérdező kommentje:
37
2020. máj. 25. 10:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanàrnak nincs önkontrollja, tulkapàs, konfliktuskezelési problemai vannak, rossz mintàt nyujt, nem viselkedik felnött modon, kisebbségi komplexusos, egyuttal rossz szülö is lehet, kisstilü, megfélemlitéssel tud csak tekintélyt kivivni, nem ért a gyerekekhez, azzal pedig magàhoz a pedagogiàhoz sem. Amugy ezzel ö nem kivétel. A pedagogusok vagy szülök java rèsze is keptelen felnött modon viselkedni es helyzeteket helyesen plane tanito jellegüen(hogy abbol tanuljanak epüljenek a diàkok helyes mintaadàs stb) kezelni.
2020. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én abban a korban olyat is láttam, hogy egy gyereket megpofozott egy tanár. Akkor is azt gondoltam megérdemelte, pedig nem vagyok híve az ilyesminek, de az illető egyáltalán nem értett a szép szóból.
2020. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
47 éve ez teljesen normálisnak számított.
2020. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Az a gyerek 47 éve megtanulta hogy hasonlo esetekben ö is ogy fog eljàrni azaz egy ket saller egy gyereknek oszt' jonapot. Es az a gyerek is ezt fogja igy megtanulni.


Ez olyan terjedös dolog mint vizben a hullàm.

Ha egy gyereknek pofont adsz azzal a mèg meg sem született gyereknek is pofont adtàl. Mert aki kapta ugyanugy fog eljàrni majdan, ahogy te vele.

2020. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lasd az 5 ösre is raterjedt ez a hullam, hogy ez szerinte a normalis kezelési modja a problemaknak.
2020. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

A fagyi visszanyal! Bezzeg manapság, ha a tanárt éri inzultus, megy a siránkozás, hogy jaajj szeegény! Rossz, büdös kölykök! Ide vezetett a bántalmazással nevelés, egy gyerek sosem fog pofonból jót tanulni.

Engem napközis tanárnő csípett meg a hosszú, vörös műkarmával úgy, hogy hetekig lila folt volt utána a karomon. De volt, akinek a körömlakkot tégladarabbal dörzsöltette le a körméről. Egy szadista nyomorék volt. Máig undorral nézek rá, ha meglátom valahol, mélységesen megvetem azt a nőt. Hála istennek gyereke nincs. Mondjuk, nem is csoda, hogy nem kellett az ördögnek se.

2020. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

47 éve elfogadott volt, a gyerek otthon el se merte volna mondani, mert ez volt a megszokott és normális felnőtté nőtt volna, mert fiatalfelnőttként is tudták volba, hogy még ez megy a suliban. Talán, akik akkortájt élték ezt meg, elnézőbbek is a mai tanárokkal.


Akik 20-30 éve élték ezt meg, azok már nem kaptak volna ki otthon talán, de azért nagy ügy se lett volna belőle. Az biztos, hogy ritkán fordultak volna a tanár ellen. Nekem volt olyan osztálytársunk, akinek az anyja a suliban dolgozott és a szünetekben párszor jött megnézni a gyerekét. Ha a gyerek feketekorongot kapott, az anya elkezdte verni, de úgy, hogy abba se bírta hagyni és még a tanár se bírta vele abbahagyatni. És abban a korban éltem, amikor ez természetes volt.


Ezek a gyerekek lelkileg jobban sérültek volna, elvégre fiatalfelnőttként már bőven láthatták, hogy mennyivel szabadabbak az akkori gyerekek és így bennük is felerősödött volna, hogy kehetett volma ez másképp.

2020. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!