Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom túlságosan közvetlen...

A tanárom túlságosan közvetlen az osztállyal, és ez mindannyiónkat zavar, szólni nem merünk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Van egy férfi irodalom tanárunk. Túlságosan közvetlen velünk. Jó, tudom, örülni kellene, hogy ilyen, de valahogy nem tudunk. Félre értés ne legyen: nem gondolok semmi rosszra, csak idegesítő.

Erőltetett beceneveken hív minket: Flóra-Flóri, Csenge-Csengi, Hanna-Hannuska, stb.

Folyton úgy szólít minket, hogy kedvesem, szivem, drága. Nem gondolok semmi rosszra, csak zavaró, nem vagyok se a szíve, se a kedvese, se a drágája se.

Meg bementem iskolába, 2 jegy között álltam, felelnem kellett a jobb jegyért. Vártam a tanárt, erre odajött ez a tanár, hogy mi bajom van, mi van velem, és lenyomott egy litániát, hogy számíthatok rá és bízhatok benne. Nem volt semmi bajom, mondtam is neki, erre mondta, hogy beszélnem kell róla, ha nem neki, akkor másnak. Tényleg nem volt semmi bajom, még csak nem is izgultam a felelés miatt, jól felkészültem. De más osztálytársaimmal is ezt csinálta, beléjük beszélte, hogy bajuk van.

Örülnöm kellene, hogy ilyen, tudom, de én nem vagyok vevő erre a közvetlenségre. Szólni nem merek/merünk neki, se másnak, mit kellene tenni?



2020. jún. 6. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Öhm...

Én örülnék egy ilyen tanárnak.

Szóval szerintem, szóljatok valakinek akiben megbíztok, mert lehet van hátsó szándéka.

Viszont lehet, hogy csak egyszerűen mondd meg neki, hogy pl; Nem vagyok Hannuska hanem csak szimplán Hanna!

Szelíden, de határozottan

Remélem tudtam segíteni!

2020. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Osztályfőnöknek jelezni, akár írásban, az osztály nevében, ha név szerint nem akarjátok.

A leírtak nem olyan durvák, de ha van egy megmagyarázhatatlan roszz érzés bennetek emiatt, akkor jobb szólni.

2020. jún. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

jaj, de tipikus.....


[link]

2020. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Jaj de aranyos a kutyus a videó végén!!! <3


***


Amúgy ebből nehogy csináljatok akármit is. Valószínűleg egy csupaszív, jófej tanár. Sok tanár szólítja így a diákját, mégsem akar lefeküdni vele. Sok tanár megy pda a diákjához, hogy lelkileg támogassa, mégsem akar vele lefeküdni.


Komolyan, elképesztő, hogy már tényleg a gyerekek minen xart félreértenek, szexuális vonzalmat látnak benne és még be is mószerolnák a tanárt...

2020. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy le lett írva, hogy nem gondolok semmi ilyenre...

Egyszerűen csak zavar.

2020. jún. 7. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
fuu de unatkozik valaki..
2020. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Csiklandós?
2020. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor mond meg neki szépen, normálisan, hogy legyen szíves a normál neveden hívni, mert nem szereted ha becézgetnek. Nem hiszem, hogy ezen megsértődne.

Ha meg legközelebb megint azt hinné, hogy baj van, akkor már előre mondd meg neki amit hallani akar, hogy "tényleg nincs semmi bajom tanár úr, de ha lesz akkor magának fogok szólni először, és köszönöm, hogy számíthatok magára..."

Ezután már nem hiszem, hogy elkezdené, hogy "De mi a baj?"


Emiatt tényleg nem érdemes szólni senkinek, jobb mintha egy olyan tanárotok lenne, aki mindenkit megaláz, üvölt mindenkivel, meg látszik rajta, hogy gyűlöli a diákokat és a munkáját.

2020. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb odamegy hozzád és meg kérdezi mi bajod van, mond meg neki, hogy van egy tanár aki állandóan becézget, meg minden hülyeséggel megtalál. És csak ez a bajod
2021. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Perverz ember lehet
2023. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!