Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hiszitek hogy érettségi után...

Hiszitek hogy érettségi után újra feltámadt a „hol legyen a bankett“ gumicsont? Mikor már úgy tűnt végleg lekerült a napirendről?

Figyelt kérdés

Ugye amikor eljött a sulizár és a leállás, törölték a bankettet a ballagást stb.

nem volt téma hol legyen a bankett. előtte sokáig rágták a témát még leállás előtt nem tudva az étteremzárról.

Most hogy kb kiderült semmi se történt most kinyitottak az éttermek. És újra beindult a gumicsont rágása mindez úgy hogy igazából már osztály sincs mert megvolt az érettségi. Facebookon folyik a vita (a semmiről) úgy hogy kb azt se tudni ki menne egyáltalán lévén hogy leérettségiztünk és megyünk ezer irányba.


Nem késő és felesleges ez egy csöppet már?

Én mondjuk úgyse megyek ha lesz ha nem, csak kérdezem.


2020. jún. 8. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem szoktak mondani, hogy feltamadt a gumicsont.
2020. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha úgyse mész mit érdekel? Nekem tök jó volt a bankett, szokás, hozzátartozik a középiskolát lezáró rituálékhoz. Szerintem az a normális, hogy be akarják pótolni.
2020. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

" Szerintem az a normális, hogy be akarják pótolni."


Hát csak kérdés ki lesz ebben partner. Mert ugye a banda fele már ott tart hogy van nem megy, vagy még csak vissza se jelez (vagyis nem megy...) és ugye minél kevesebben mennek annál több az 1 főre jutó ktg... de ez már nem az én gondom.

2020. jún. 8. 17:27
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk lesz valamikor
2020. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerenád volt múlt héten a szemközti háznál... Jó sokan itt voltak, gondolom az egész osztály. Szóval sok embert érdekelnek ezek az események, sokan nem szeretnék, hogy ez kimaradjon az életükből és most bepótolhatják. Teljesen normális.
2020. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

jó. akkor menjenek. Én biztos nem megyek...


mellesleg jún végén lenne a bankett, most jún eleje van, és már a banda fele jelezte nem megy (vagy nem is válaszol) mire eljön a jún vége hányan maradnak a 30ból? 5en?

2020. jún. 8. 17:46
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Most neked nem mindegy, ha úgysem mész? Ha meg csak 5-en lesznek, akkor majd elmennek fagyizni.
2020. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell itt hisztizned egy olyan dologról ami elvileg nem is érdekel téged?
2020. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ne menjél, kit érdekelsz 🙄 A többiek jól fogják magukat érezni ott ahol lenni szeretnének, te meg nyugodtan leakadhatsz a témáról, mert nem érdekel...

#5

2020. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem tök normális, hogy van, akinek hiányoznak ezek a rituálék (ballagás, szerenád, stb), azok miért ne pótolhatnàk be, amit be lehet.


Ha téged nem érdekel, nem mész, ennyire egyszerű.

2020. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!