Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi után is tartod a...

Érettségi után is tartod a kapcsolatot a volt osztályoddal?

Figyelt kérdés
Én majdnem mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot, mert nagyon elfajzott emberek voltak a gimis osztályomban.

2020. jún. 9. 15:45
1 2
 1/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%
1 emberrel. Milyen meglepő, hogy abból a 30 fős osztályból csak mi ketten mentünk főiskolára/egyetemre, és csak vele találtam meg a hangot.
2020. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Azóta csak 2 emberrel beszéltem, néhányszor találkoztam is, de velük is csak akkor beszélnék mostanság már, ha véletlen pont összefutunk, magamtól őket se keresném. De annyira nem is volt mit megszakítani, mert iskolán kívül nagyon senkivel se beszéltem, hiába voltam jó viszonyban a legtöbb emberrel. Nem utáltam a volt osztálytársakat vagy ilyesmi, de barátaimnak se tekintettem őket se.


24/F

2020. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
1 vagy 2-vel, a többit meg soha többé nem látom :D
2020. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

2 emberrel, az egyikükkel már a gimi alatt is jó viszonyban voltam. A másikkal az utolsó hetekben kezdtünk jobban ismerkedni.


De volt ám, hogy az öribarik pár hónap alatt teljesen megszakították a kapcsolatot egymással, ami mutatja, hogy mennyire vették komolyan a barátságukat.

2020. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
senkivel. mikor a hátam közepét akkor lássam őket.
2020. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
2 emberrel.
2020. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Én senkivel nem tartom a kapcsolatot, egyikükkel beszéltem néhány szót, illetve pár emberrel köszöntünk egymásnak.


Nem volt erős az osztályközösség, mondjuk én sem tettem túlzottan sokat, hogy beilleszkedjek. Volt pár ember, akikkel tudtam beszélgetni, de ennyiben ki is merült.

2020. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Nyilván nem mindenkivel, mindenkivel gimi alatt se beszéltem, de van olyan 10-12 ember az osztályból akikkel legalább évente egyszer megpróbálunk összejárni.
2020. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Nagyon ritkán beszélek talán 3 emberrel, de ennyi. Jóban voltam sokakkal, de telt az idő, és nekem családom lett, és ők még játsszák hogy fiatalok, és buliznak.. Stb, szóval nem is igen lenne miről beszélni.
2020. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem, szerencsére.
2020. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!