Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az milyen hogy a tankerület...

Az milyen hogy a tankerület MOST jutott el oda hogy laptopot ad egyes tanároknak a digitális oktatáshoz? Csöppet elkéstek nem?

Figyelt kérdés

ismerősöm tanár és most a héten kapták meg a március közepe óta ígérgetett laptopokat a digitális oktatáshoz. Épp jókor... épp véget ért a tanév és épp most hétfőtől semmi szükség nincs rájuk....

Hát csöppet elkéstek nem? Hiába Isten malmai lassan őrölnek...

de persze a laptopok megtartása szóba se jöhet! Azt kérem vissza kell adni! Ha vége a digitális oktatásnak! Na de annak már akkor vége volt amikor megkapták!


Hát kérem na erre varrjunk gombot!


2020. jún. 19. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Varrjunk. Én állami intézményben a saját laptopomat használom, mert nincs keret informatikai fejlesztésre.


Az eszközöket beszerezték, valószínűleg a közbeszerzési eljárás tartott eddig ami nem meglepő, hisz a home office láz miatt kb beszerezhetetlenek voltak a hordozható számítógépek.

Most már megvan, ha szükség lesz rá használhatják. Vissza kell adni? Miért ne kéne? A sofőr sem viszi haza a céges autót és a tanár sem viszi haza a táblát attól mert a munkájához használja munkaidőben...

2020. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Eddig csak a két munkaügyes kategóriát fostad tele a hülyeségeiddel, most már itt is rendszeresen fogsz hőbörögni?
2020. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a munkaügyis újabb kamusztorival.


De ettől függetlenül, attól, hogy nincs digitális tanítás, még tudnák használni a tanárok munkára a laptopot.

2020. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

El. És?

Iszonyatosan unalmas vagy már ezzel a folyamatos kamu hőbörgéssel, vagy ha komolyan gondolod, akkor nagy gondok vannak nálad...

Az nem tudom feltűnt-e, hogy volt egy két hónapos leállás mindenhol a járvány miatt, az egyébként is lassan "dolgozó" tankerületeknél is.

Miért tarthatnàk meg? Nálam is vannak céges dolgok, munkaidőn (vagy otthoni munkavégzésen) kívül mit keresne nálam? Nyári szünetben mi szükségük lenne rá?

2020. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csiklandós érzés.
2020. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

„Nyári szünetben mi szükségük lenne rá?“


Ez nagyon szép gondolatmenet de nézzük már meg hova vehet.

Megkapták a digitális oktatáshoz. Épp mire véget ért. De mivel ezt az oktatáshoz kapták (ami véget ért éppen..) így vissza is kell adni. Hát akkor ... minek is az egész?

Aki ebben nem érzi a már-már rejtői történetvonalat azzal sztem nem egy bolygón élek, nem egy nyelvet beszélek, nem egy fajhoz tartozom. Akkor az vagy marslakó vagy én vagyok az, akinek ezt még magyarázni kell és nem érti mi vele a gond!

2020. jún. 19. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kategóriában az utolsó 11 kérdésből 7 a te napi kamud. Unalmas már, és mivel évek óta csinálod, miközben ugyanazt az 5-10 sztorit írod le újra és újra minimálisan átfogalmazva, most már bőven elég belőle.

Remélem legalább fizetnek neked érte, és nem a semmiért csinálod, vagy mert ez a mentális bajod.

2020. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!