Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek még idén magántanuló?

Lehetek még idén magántanuló?

Figyelt kérdés

A lényeg az,hogy magántanuló voltam februártól augusztusig.Augusztusban bontottam fel a szerződést.Osztályt is váltottam.A lényeg az,hogy kaptam egy csomó új tanárt.Ezek közül (1-2) kritikán aluli ahogy tanít. Meg rájöttem,hogy a heti 35 kötelező tanóra közül kb. 20-ra haszontalan bejárni.Szóval szükségem lenne valami egyéni tanrend szerűségre. Dolgozok is gimi mellett,járok matekra,fizika felkészítőre és angolra is külön ezek mellett. Egyszerűen nincs szabadidőm és ebből elegem van. Lehet valami megoldást találni a problémára?

Amúgy tanári karnak tele van a töke már velem xD,mert félévente csak az én papírjaimat dúrják.

Írjak a tankerületnek?Vagy az OH-nak?(hátha engedélyezik) Nem vagyok képben most a dolgokkal. Előre is köszönöm a segítséget!18/F. 12.-es.Idén érettségizek.



2019. nov. 26. 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!