Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ismernek az itt bolyongók...

Ismernek az itt bolyongók olyan tanárnőket, akik nagy eséllyel pályázhatnának az "ország banyája", a "környék banyája" vagy az "iskola banyája" címre?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

lol nem fogok alulfizetett, de túldolgoztatott, és fontos hivatást betöltő nőkön élcelődni, csak azért, mert nem mindig 100wattos mosollyal tartottak órákat.


Amúgy is, az egyetlen tényleg gáz tanáros élményem az volt, amikor a férfi kémia tanár látványosan nézegette a lányok mellét, és néha még bókolt is egyéb külső jegyeikkel kapcsolatban. Milyen címet kapna ő? A megye pedofilja? A tanári kar aberrált csótánya?

2020. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A szemét angol tanárom, aki nem engedte hogy angolt tanuljak, mert az alapoktól kellett volna kezdenem. Általános iskolában németet tanultam, de senki se mondta hogy akkor nem lehet angolt tanulnom gimiben, mert minden gimis osztály társam tudott már valamennyit angolul. Előttem van még a vén khorva ahogy kiküldött óra közben, hogy akkor keressem a németes csoportot mert ő nem fog 1 miatt szívni. Hát köszi.
2020. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Őszintén szólva incidenseim voltak a tanáraimmal, de az nem volt egyenlő azzal, hogy banya lenne, mert ugyanakkor az órákat megtartotta és kellemes emlékeim is vannak a tanárral.
2020. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk volt vmi kisebbsegi komplexusos tanarunk(pedig relative fiatal vekony szöke, de nem münö) aki olyan szigoru, fegyelmet követelö diktator volt hogy rettegtem az oraitol meg töle szabalyosan.(valszeg maskepp nem tud a diàkokhoz szolni neki a tekintélye csak igy lesz mashogy lehet keptelen lenne ervenyesülni..)szoval sorakozonal rendesen remegtem, bujtam màsok mögé, ha öt vàrtuk oràra.


Amikor megtudtam a teljes nevét hogy ö amugy ....né xy felkialtottam hirtelen hogy né?? Van aki az ilyet el is veszi??

Aztan hozzàtették hogy, de elvàlt.

Jah, mondtam, az màr èrthetö...

2020. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Suli végeztèvel meg bucsunàl meg mindegyik àtmegy baràtiba es lehet tegezni, en nem tudom mit hisznek ök ilyenkor? Hogy egy nap majd felülirja az 4 év terrort es azt fogom hinni milyen emberi, meg nemeslelkü?
2020. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
:(
2020. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!