Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Furcsa szerintetek, ha valaki...

Furcsa szerintetek, ha valaki szívből gyűlöli a helyet ahova született, és az ott élőket is? (Falusi környék)

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2020. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2020. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Fura. Valószínűleg saját magával van problémája, nem a környezetével.
2020. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

"Valószínűleg saját magával van problémája, nem a környezetével."


Mégis mi baja lenne bárkinek magával? 1 dolgot mondj csak.

2020. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem kicsit visszataszito.

Kb mint akik elfelejtik honnan jöttek.

A sztàrok is köszönetet mondanak inkabb a "csori" anyjuknak, Madonna is kukoricatöréssel kezdte, mégsem hordjàk le a kis primo falukat.

2020. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
4, ha valaki gyűlöl mindent és mindenkit maga körül, akkor valószínűleg saját magát gyűlöli. Egy pozitív ember aki szereti magát, az mindenhol jól tudja magát érezni, mert megtalálja a pozitívumot mindenben. Aki képes egy hely minden szegletét és az összes ember utálni, annál valami nem kerek.
2020. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem fura, tegyen érte, hogy minél hamarabb tiplizzen onnan, és valósítsa meg önmagát.
2020. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fura. Nem tudnám magamról elképzelni.
2020. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#4-es.

Ha valaki a teljes környezetét, annak minden tagját gyűlöli, akkor lehet az nem a környezete hibája.

Kicsit olyan ez, mint amikor mindenki hülye, mert mindenki szembe jön az autópályán.

2020. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Kamaszként én is haragudtam a környezetemre. Mátrix-ban élünk. A környezetem a mai napig figyeli, hogy mit akarok csinálni. Ha pihenni akarok, nem zavar senki. Ha alkotómunkát akarok végezni, amihez gondolkodni kell, az egész világ felbolydul körülöttem, és zaklatni kezd. Erre csak egy felsőbb hatalom képes.

Sorkatonai szolgálatom alatt olyanok is voltak körülöttem, akiket kevésbé szívleltem. Ezekhez is normális hangon fordultam, és egyenrangúként kezeltem mindenkit. Mit látok? Másokkal szemben alpári módon viselkednek, velem tiszteletteljesen. Valami ilyesmi kellene nálad is. Viselkedj normálisan a körülötted élőkkel, és ők is normálisan fognak veled! (Türelem!)

2020. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!