Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért veszik sokan készpénznek...

Miért veszik sokan készpénznek az őszi sulizárt (covid miatt)?

Figyelt kérdés

Sokan csak legyintenek ha a tanévről van szó.

Ááááá úgyse megy az végig , leáll megint.


Tankönyv? Minek? Úgyse kell majd, online oktatásnál nem kell, ott a net. Minek vegyek?

Tesicucc? Dettó. Minek. Csak a pénzt dobjuk ki. Úgyis leáll az év.

Sokan, még tanárok is úgy vannak vele hogy már előre készíti az online anyagait . kelleni fog. Októbertől úgyis leállunk-mondják.


De mégis honnan veszik ezt a maszlagot?

Nem a vírus 2. hullámban kételkedem, hanem abban hogy emiatt lesz akármilyen leállás. Mert nem lesz. Még egyszer nem. Egyszer volt Budán kutyavásár!


2020. aug. 9. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom azért, mert ha jön a második hullám, ez az egyetlen terület, ahol tudnak korlátozni a gazdaság összeomlása nélkül.

Hetediktől kb működhet az online oktatás, és akkor máris kevesebben vannak az iskolaépületekben, és a tömegközlekedési eszközökön.

2020. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

" ez az egyetlen terület, ahol tudnak korlátozni a gazdaság összeomlása nélkül."



Hahhahaahhaha! És a gyerekkel ki marad otthon? Már így is sok szülőnek az éves összes szabija elment a zavaszi leállásra.


Ja és ezt a dumát "Hetediktől kb működhet az online oktatás," ezt honnan veszed? Ezt így még soha sehol se hallottam, ha leállás akkor A-Z leállás és nem 7-től...

2020. aug. 9. 18:34
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Októberben? Miért pont akkor?
2020. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

#2: Azért egy hetedikes gyerekkel már nem kell otthon lenni a szülőnek, ha életképesnek van növelve! Egy ekkora gyerek, ha megbetegszik, már táppénzre sem mehet bele a szülő!

Egyébként én hallottam már ilyen lehetséges verziót.

2020. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

* életképesnek van nevelve


Autokorrekt...

2020. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem veszik. Gondolják. Semmit nem tudni előre. Az emberek aggódnak.


A kérdezőnek mégis mi a célja a kérdéssel? He?

2020. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én tanár ismerősömet a főnöke utasította, hogy nyáron készüljön az őszi online anyagokkal - mondjuk egyetemen.
2020. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott ahol sok lesz a fertőzött ott az alsósokat be lehet majd vinni a suliba, de nekik is ajánlják az online oktatást, felsőtől kötelező online.

Egyébként teljesen felesleges ez a habzó szájú kaffogás, semmit sem javít a helyzeten. Végig kell gondolni, milyen várható kimenetek vannak és előre gondolkodni, intézkedni. Most van idő felkészülni, nem váratlanul fogják bejelenteni az online oktatást. Bár igazából márciusban sem volt váratlan, ha az ember odafigyelt a külföldi hírekre.

Érdemes lenne azt sem venni készpénznek, hogy mindenhol hagyományos módon indul az oktatás, aki figyeli a magyar számokat láthatja, nálunk is elindult felfelé a görbe. Sanszos hogy nagyobb sulikban és ott, ahol magas lesz a fertőzöttek száma, élből lesz valamilyen korlátozás. Ajánlom mindenkinek az Átlátszó koronavírusos térképét és grafikonjait.

2020. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Az emberek aggódnak."


már aki. mert van aki reménykedik. Nekem az iskolazár paradicsomi állapot volt (és nem diák vagyok...)

2020. aug. 9. 21:50
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint az egyetemeken megtartanám a távoktatást, persze ahol a gyakorlat elengedhetetlen (vegyészmérnök, orvos) ott korlátozások mellett megengedném a dolgot, de az, hogy az egyetemek félig-meddig megnyitnak, pláne úgy, hogy van olyan, amelyik teljesen... érdekes. Figyeljétek meg majd az egyetemeken lesz a baj.
2020. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!