Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha csak 24 kreditnyi tárgyat...

Ha csak 24 kreditnyi tárgyat vettem fel egyetemen, az nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Felvettem az összes kötelező tárgyat, plusz egy szabadon választhatót. Kötelezővel együtt van 21 kredit+ 3 a szabvál.

Így is van már 9 tárgyam.

Nem akarok mégtöbb szabvált felvenni, de ha felvennék mégegyet, akkor lenne 26 kredit, az se sok..

Minden tárgy csak 2-3 kreditet ér, nem tudom miért ilyen kevés. Más egyetemeken 5-6 kredites tárgyak vannak, abból könnyű összeszedni a 30-at..



2020. aug. 26. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én legelső félévben 20 kreditet vettem fel, aztán a következő félévekben szép lassan kompenzáltam és a végére éppen kijött a 180 (nyilván kiszámoltam, nem véletlenül alakult így). Te is kalkuláld ki hogy hány kreditet kell teljesítened a következő félévekben hogy kijöjjön a végén a 180/300, amennyi kell. Valószínűleg a szabválok/kötválok hiányoznak, ha a mintatanterv összes tárgyát felveszed.
2020. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De szabválból is csak 10 kreditet kell teljesíteni.. Ha minden félévben csak 1-et veszek fel, akkor is 4 vagy 5 félév alatt megvan.
2020. aug. 27. 20:25
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kötelező tárgyak és a kellő mennyiségű szabválok teljesítésével kijön a képzés végére a teljesítendő kreditek száma, akkor nem érdekes hogy 30 alatt vagy félévente.
2020. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!