Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan üssem el az iskolai...

Hogyan üssem el az iskolai szünetek idejét?

Figyelt kérdés
Az ilyen "menj barátkozni" féle szövegek nem segítenek, köszönöm.

#gyerek #iskola #szünet #unalom #tanév #Alig várom, hogy hazaérjek
2020. aug. 28. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nyomogasd a telefonodat, miközben egyáltalán nem veszel tudomást a külvilágról.
2020. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Csináld meg a feladott házit. Hasznos is, az időd is eltelik.
2020. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Pff hát ha nem akarsz barátkozni akkor egyél minden szünetben.. meg menj wécére aztán pár hónap múlva írj ki ide egy újabb kérdést, hogy veled miért nem barátkozik senki!!
2020. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy? Én is ilyen voltam hogy nem akartam senkivel se szóba állni , a szünetekben sokszor egyedül ültem , meg nem mentem le az iskola udvarra , olvasgattam stb..
2020. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olvastam ki a kötelezőket sokszor. Persze, csacsogtam is, de nem volt mindig kedvem ahhoz
2020. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Na meg arra is jo, hogy amit elotte oran adtak le, ujra elolvasd. De akar kesobbi szunet is jo ra. Allitolag jobban megmarad, ha aznap foglalkozol vele meg egyszee
2020. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#4

17 esztendős vagyok.

2020. aug. 28. 19:26
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Nagyobb költekezés nélkül is mehetsz kirándulni. Nem tudom, hova valósi vagy, de írok példát, kimész a Római partra, ahonnan legyalogolsz Szentendrére. Vagy elutazol a természetbe.


Ha falusi vagy és esetleg be vagy zárva az udvarra, de már túlkoros vagy, hogy egy bottal és kaviccsal lefoglald magad (kb így voltam a nagyszülőknél, akik udvaron túl nem engedtek), akkor alkothatsz.


Írj meg egy novellát, fessél, készíts történetet képekben, rajzolj.


Érdekel egy nyelv? Hobbi szinten elkezdheted tanulgatni.

2020. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj most esett le, nem iskolai szünet, mint nyáriszünet, hanem a 15 perces szünet. :D bocsi!!! Még csodálkoztam is, hogy miért nyár végén kérdezed.


Akkor azt javaslom, hogy olvass. Esetleg írj, rajzolj, hallgass zenét.

Menj ki a folyosóra sétálni.

Kezdj el hobbi szinten új nyelvet tanulni.

2020. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én olvasni szoktam, vagy keresztrejtvényt fejtek. Néha átnézem az anyagot ha doga jön, vagy last minute házit írok :D 16/L
2020. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!