Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy oldottad meg iskolában a...

Hogy oldottad meg iskolában a nagy wc zést?

Figyelt kérdés

Volt h elintézted az iskolában a nagy wc-t? Letakartad a wc ülőkét? Mennyire érezted cikinek? Ha hasmenésed volt próbáltad halkan csinálni vagy nem foglalkoztál vele? Volt h hívtad egy baráodat is?

Hány éves voltál? Fiú vagy lány?



2020. aug. 31. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy, soha nem szartam a suliba. Ha kellett volna, arra a célra mindig vittem wc papírt, persze, hogy letakartam volna, sok paraszt lehugyozza a wc ülőkét.
2020. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Talán 2x voltam nagy wcn a suliba akkor felé guggoltam vagy raktam WC papírt az ülőkére
2020. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem emlékszem olyan alkalomra, hogy az iskolában kellett volna ilyen tevékenységet végeznem. Egyébként vannak ezek a nedves törlőkendők, fertőtlenítő kendők. Na, ilyennel áttörölném a deszkát, aztán szevasz, nem kell itt fosni attól, hogy ha hozzáérsz, akkor valami egzotikus betegséget kapsz el.
2020. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Simán ráülök. Élek.
2020. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Suliban sosem sikerült. Egyszer volt olyan, hogy már nagyon fájt tőle a hasam, ezért ki kellett mennem óra közben. Ültem a vécén (nem építettem fészket, simán ráültem) és egész jól indult a projekt, de akkor valaki bejött, és hirtelen megállta folyamat is, nem tudtam folytatni.


Nem tudom, miért. A vécé az vécé, itt nyilván szoktak nagyügyet is intézni, de valamiért nem ment.


Asszem aztán sikerült, amikor végre kiment.


Lány vagyok. A barátnőmet csak kisdologkor szoktam hívni (valamelyik ajtónak rossz a zárja, nem is tudod belülről tartani, ezért tartjuk egymásnak) de nagyügyben sose hívtam volna. Egyrészt nem akartam hogy érezze, másrészt nem megy ha "siettetnek" - jelen esetben magamat siettettem volna, mert várt volna rám, akkor is ha neki nem gond a várakozás.

2020. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára általános iskolában csináltam ilyet, úgy kb negyedikesen és akkor is letakartam a Wc ülőkét. Fiú vagyok egyébként és már akkor undorodtam az iskolás Wc használatának a gondolatától is, utáltam elmenni Wc-re még csak pisilni is, leginkább látvány, illetve szag miatt. Elképesztő, hogy egyesek mennyire igénytelenek, undorítóak. Nyilvános helyeken már felsős korom óta nem szoktam elmenni, csak pisilni. Ha már nem tudtam visszatartani - kirándulás miatt, másik városban voltam egész nap - akkor Wc papírral vagy zsebkendővel letakartam az ülőkét.


20/F

2020. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6os. Ismerős. Én azthiszem 6.ban mentem el mert rámjött a hasmenés és muszaly volt.( gondolom neked is ment a hasad ha elmentel) és óra közben kimentem. A gond az volt h nem volt papír és undorito volt az ülőke. Szoval zsebkendovel letakartam és elvégeztem dolgomat. Kiránduláson általában 2es szobákban voltunk és a legjobb baratommal voltam szoval ott tisztán tartottuk és nem kellett letakarni.
2020. aug. 31. 11:27
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy.


Talán harmadikos lehetettem, amikor magyar óra közepén kimentem wc-re. Leültem, intéztem a dolgom, majd benyitott osztálytársam.

Visszamentem, és azt láttam, hogy rám néz, hátranéz, és páran elkezdek röhögni. Na onnantól kezdve nem jártam wc-re iskolában.


Felnőttként azért ez jelentős javult.

A munkahelyemen csak egy kolléganővel van gond, aki konkrétan méri az időmet, hogy mennyit töltök a wc-n. Múltkor rákérdeztem, hogy "sz*rni még lehet, vagy ebbe is bele akarsz szólni?". Azóta kicsit visszább vett.

2020. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer voltam, mert baromira bestresszeltem magam német órai felelés előtt, természetesen pont abba a wc-be találtam be ahol nem működik a lehúzó...

Amúgy nyilván megoldottam wc pumpával, mert nem akartam otthagyni egy nagy határ szrt, de azóta kb. még pisilni is utálok elmenni.


Aztán pár hónappal később egy teljesen másik wc-be mentem be, éppen megvolt a havi, és ott is rossz volt a lehúzó...

2020. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Általánosra nem emlékszem, de idén végeztem gimiben és szerintem egy kezem meg tudnám számolni, hogy hányszor kellett a nagy ügyet ott intézni.

Mindig letakartam az ülőkét, és kínosnak éreztem az egész procedúrát, mert nálunk sosem volt illatosító, hogy "eltüntessem azon nyomokat". Továbbá akkor sosem ment, amikor volt bent valaki rajtam kívül a mosdó bármelyik részében.

2020. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!